Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sana göbekten mi yaptılar. Ben hep kalçada oldum. Benim 4 yumurta varken de iğne yapıldı ama hiçbiri tutmadı. Bu ay 16-20 iki taneydi bakalım hangisi tuttu. Geçen ay 3 taneydi

Sana göbekten mi yaptılar. Ben hep kalçada oldum. Benim 4 yumurta varken de iğne yapıldı ama hiçbiri tutmadı. Bu ay 16-20 iki taneydi bakalım hangisi tuttu. Geçen ay 3 taneydi

Evet Gonal F'i de çatlatma iğnesi Ovitrelle'yi de göbekten kendim yaptım. 2 yumurtam vardı benim de 16-20 idi çatlatma iğnesinden bi gün önceki ölçümde. :)

Yok canım değerlerim iki katı arttı. Ben ikşz hamilelik yaşadım değerlerim çok artmıştı. Ama kaybettim. Seninki ikiz olabilir 9-10 gününe göre baya belliler renkler koyu

Ben tek olduğunu bile düşünmüyorum artık. :) Bugün daha silik çıktı ki Bat'a 3 var.

Eklentiler

• DSC_1284.JPG
    102,3 KB · Görüntüleme: 52
Canım ben doktordan çıktım ve iki kese gördük ama doktor emin olamadı haftaya pazartesi tekrar geleceğiz

Yaaa ne diyosun çok sevindim. Emin olamaması normal çünkü benim iki arkadaşımın biri 10. Haftada diğeri 12. Haftada ikinci keseyi öğrendi.
Ay hadi inşallah gönlüne göre olur canım yaa çok heyecanlandım valla ben bile :))

Merhaba hanimlar, ben Kasım ayını yedim. :) bu ay ne ilaç ne karışımlar hiç bir şey yok. Tekrar zumbaya başladım. Akışına bıraktım. inşallah sizlerde güzel haberler vardır. Sevgiyle kalın her daim.

Canım benimki 8 Kasımda geldi. Beklemiyorum diyormusum ama gelince üzüldüm. bu ay da hiç birşey kullanmadan bıraktım bakalım nolcek.? sen nasılsın?
Hayirlisi bklm cnm ya benm bat 15 kasimd bekliyorum bklm hala gelmedi

Merhaba benimde adetime dört gün geçikti bende hala bekliyorum hiç belirti yok hayirlisi

Reactions: 10N
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…