Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar göğsüm ağrıyor niye ki ya ucundan göğsümün sanki damar gibi sizi hissediyorum koltuk altıma doğru acaba usuttum mu

O bende de var koltuk altım sızlıyo hatta arada. Benim mavi mavi damarlar bile görünür oldu. Ama her şeyi iğneye yorduğumdan kabullendim 20sinde negatif sonuç almayı.

O bende de var koltuk altım sızlıyo hatta arada. Benim mavi mavi damarlar bile görünür oldu. Ama her şeyi iğneye yorduğumdan kabullendim 20sinde negatif sonuç almayı.
Ayy aman ya bu belirtilere sinir ediyor insanı bnm adet doğum de iyice şaştı ya geçen ay 4gun erken gelmişti bu ayda 4 gün gecikmeli gelmiş olacak

Ayy aman ya bu belirtilere sinir ediyor insanı bnm adet doğum de iyice şaştı ya geçen ay 4gun erken gelmişti bu ayda 4 gün gecikmeli gelmiş olacak

Ben de bi dahaki ay dinlemicem kendimi. İlk aydan bezdim. Ay şunu yemiyim, ay alkol almiim, kola içmiim, ağrı kesici almiim, hergün test yapiim. Yetti gari.

Ben de bi dahaki ay dinlemicem kendimi. İlk aydan bezdim. Ay şunu yemiyim, ay alkol almiim, kola içmiim, ağrı kesici almiim, hergün test yapiim. Yetti gari.
Ayy cnm ya ilk ayın mi ben bu ay gayet rahattım Vala aslında hiç beklentim yoktu kendimi. Hiç dinlemedim hiçte adete şu kadar kaldı bu kadar kaldı dır düşünmemiştim şimdi bu gecikme neyin nesi anlayamadım kimyasaldan sonra adet düzenim bozuldu snrm

Ben hastalandım sende durum ne
Hayırlısı olsun cnm gecikmeli geldi yani
Vala bnm hala net gelmedi adetim ama lekelenme var vişne çürüğü gibi rengi ne kahverengi ne kırmızı bilemedim bklm devam edecek mi sadece peçeteye çıkıyor az az ped temiz

Aynen cnm hayırlısı bu ay gecikmeli geldi bu sefer ovulasyon testine başlayacam seninkisi yerleşme kanaması olmasın mi test yap istersen ya da adetin sokulmemiştir

Aynen cnm hayırlısı bu ay gecikmeli geldi bu sefer ovulasyon testine başlayacam seninkisi yerleşme kanaması olmasın mi test yap istersen ya da adetin sokulmemiştir
Yarın kan vermeyi düşünüyorum canım direk eğer normal yoğunlukta adet halini alırsa gitmem bklm hyrlisi..
Normalde düzenli miydi afetlerin canım senin

Hayırlısı cnm adetlerim bir iki gün gecikirdi bu ay fazla gecikme oldu ama hamile olduğumu hissetmiyordum çünkü hiç belirti yoktu

Kızlar merhaba ben yeni katıldım gruba bende Kasım ayı yeni anne adayıyım 4+2 günlük hamileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…