Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben snrm adet olcam ya kasık karın agrım bırz dah fazla bugun bı de vajınal agrı agrı var

Kızlar bisey soylicem sağ kaşığımda dünden beri biseyler var pit pit atiyo hiç durmadan özellikle yattığım zaman adete 1 hafta var bu bi belirti olabilirmi daha önce böyle bisey yaşamadım

Kızlar bisey soylicem sağ kaşığımda dünden beri biseyler var pit pit atiyo hiç durmadan özellikle yattığım zaman adete 1 hafta var bu bi belirti olabilirmi daha önce böyle bisey yaşamadım
Kan tahlili vermediniz mi hamile olabilirsiniz benimde geçen ay öyle olmuştu dr enfeksiyon dedi

İyi Pazarlar yoldaşlar :)
Bende de regl olacam gibi tatlı tatlı kasık ağrısı başladı ama bu sabah yaptığım erken gebelik testi yine çok silik ikinci çizgiyle devam ediyo. Zerre koyulaşma yok 4 gündür. Bugün iğnenin 12. Günü ve bat'a 2 gün kaldı. Ne iğneymiş arkadaş terk edemedi bünyeyi. Agam benle eğleniğii.. :)

Hayırlı akşamlar hanımlar ben de hamileliğimi 5 gün öncesin de öğrenmiş biriyim. Belirtiler 12 13 gün sürünce yok bu adet değilse başka bişey deyip kan testi yaptrdm vee sonuç pozitif.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Beklemek zor hele ki düzensiz adet görülüyorsa

Kızlar göğsüm ağrıyor niye ki ya ucundan göğsümün sanki damar gibi sizi hissediyorum koltuk altıma doğru acaba usuttum mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…