Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burada ne umutla beklemiştik beraber çok şükür hamileyim artık ... rabbim isteyen herkese nasip etsin

sevindim adınıza Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin, darısı bize olsun insAllah
Herhangi bişey yaptın mı hamile kaldığın ay ?

Buraya yazalı bir sene olmuş nerdeyse ... kimler anne oldu kimler hamiş merak ettim . Rabbim nasip ederse benim de bir oğlum olacak .
ilk sayfada bat 27 aralık yazıyor. o ay adet olmadım kızım kucağımda yazıyorum Allah herkese nasip etsin sağlıkla.

Pazartesi günü tüp bebek transferim var,tutup tutmadığı Kasımın başında belli olacak bakalim.
Gecen sene yazmıştım ama adet olmuştum,bir yıl geçti. bu sene Kasım'da buraya hamileyim diye yazmak istiyorum Allah nasip ederselütfen dualariniza beni de katin

hayırla sağlıkla siz de kavuşun inşallah

Buraya yazalı bir sene olmuş nerdeyse ... kimler anne oldu kimler hamiş merak ettim . Rabbim nasip ederse benim de bir oğlum olacak .

Maalesef hâla bekliyorum Catlatma iğnesi denedik olmadı aşılama denedik olmadı, göz yaşım pı Bu ay ara verdik gelecek regl de yine aşılama deneyebiliriz bakalım. Dualarında bize de yer verir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…