KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Erkekte sıkıntı olduğu zaman aşılama sansi daha yüksek oluyor birde yıkama işlemi yapıldığı için içinden kaliteli olanlar seçiliyor eğer maddi imkanınız varsa deneyin doktorunuz ne diyor bu duruma ?

Ben aşılama olurken ileri hiz 22
Sayısı ise 180 milyondu . Ama tutmadı

Evet cuma günü randevu aldım bi duruma baktırıcam yumurta var mı çatlamış mı rahim kalınlasması var mı hayırlısı inşallah

Doktor bugün 3e kadar çalışıyormuş yarın sabaha randevu aldım

İğneden sonra da bildiğim kadarıyla yumurta büyümeye devam ediyor canım çatlamaya kadar o yüzden atıyorum 1-2 mm bile büyüse 22-23 mmye gelecek yumurta ve kalitesi daha düşük olacak diye düşünüyor muhtemelen. Bir de şöyle düşün 21 mm için iğne yapsa diğerleri daha gelişmemiş olacak. Ama belki 21 mm olan kendiliğinden çatlar, diğerleri de iğne ile çatlar ihtimal artar.
İhtimaller üzerine bir yol çizmiş olabilir.

Eşim çok sigara içtiği için takviyelerini de düzenli almadığı için ameliyat pek bir işe yaramadı doktorumuz tekrar bir takviye verdi 3 ay sonra tekrar test vericek ve ona göre tüp bebeğe başlıcaz sanırım erkekte problem olduğu zaman çok zor

Çatlatma iğnesi vurdurduğin ay..o ay adete kadar o ağrı oluyor.ağrılarınız ümitlendirmesin iki durumada hazırlıklı olmak lazım..çünkü ü iğneler hep bvyle

Çatlatma iğnesi vurdurduğin ay..o ay adete kadar o ağrı oluyor.ağrılarınız ümitlendirmesin iki durumada hazırlıklı olmak lazım..çünkü ü iğneler hep bvyle
İlk kez tedaviye başladım etkilerini bilmiyorum ümitlenmekten ziyade kist olacak diye korkuyorum ümit etmek için henüz erken haftaya başlar o telaşım

Bana da doktorum ovulasyon yapma stres yapar dedi, regl sonrasi 10-12-14-16-18. Gunler iliski yasarsan dogru zamanda tutar diye soyledi, sizin dediginize paralel
Ay ne sevindim. Teşekkür ederim bilgi için. Gerçekten ovulasyon aşırı üzüyor beni. Böyle yapiyim bundan sonra

Niye düzgün kullanmıyor ki çocuk istiyorsa kullanacak kızdım şuan biz takviye ilaç kullandık keçi boynuzu pekmezi iki tane de takviye kullandi 18 den 22 yükselmiş milyon ise 180 den 400 milyona çıkmış çok fark ediyor şuan ikimizde arı sütü bal polen karışımı kullanıyoruz eşimle . Düzgün kullanıldığı zaman artıyor

Kızlar bugün gittim kadin doğuma diofol verdi yumrutaliklarima bakti polikistik over yok dedi adetin 3cu günü gel hormonlarına bakalım dedi bide Bi ilaç vericem onu kullanacaksın catlatma iğnesi yapicaz sonra dedi bende klomen yada famera mi dedim yok dedi onlardan daha etkili olduğu kanıtlanmış Bi ilaç dedi ismini söyledi ama şuan hatirlamiyrm aranızda varmi kullanan klomen famera harici onlarla eşdeğer

Ben kullanmadım ama burda kullananlardan duydum letu diye bir ilaç daha vardı, omu acaba.

Çok iyi açıklamışsın canım teşekkür ederim
Çarşamba yine yazarım belli olsun da bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…