KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar bugün gittim kadin doğuma diofol verdi yumrutaliklarima bakti polikistik over yok dedi adetin 3cu günü gel hormonlarına bakalım dedi bide Bi ilaç vericem onu kullanacaksın catlatma iğnesi yapicaz sonra dedi bende klomen yada famera mi dedim yok dedi onlardan daha etkili olduğu kanıtlanmış Bi ilaç dedi ismini söyledi ama şuan hatirlamiyrm aranızda varmi kullanan klomen famera harici onlarla eşdeğer
Letu kullandım bu ay

Teşekkürler kızlar tüm yorumlar için. Aslında erken olduğunu biliyorum test yapmak için ama aklıma söz geçmiyor ben normalde de biraz tez canlıyım. Erken gebelik testinde 7 gün öncesinden yapabilirsiniz yazınca 8 gün kala bir şansımı deneyeyim dedim. Birsüre daha bekleyeyim umutla en iyisi. Herkes için hayırlısı olsun 🙏

Nekadara almıştın devlet karşılamıyor dedi odur ozaman 120 TL fiyatı
Karşılıyor ama kanser tanısı olarak girmesi lazim sisteme onun dışındaki hastalıklarda karşılamıyor evet bende o fiyata almıştım..Çok etkili bi ilaç klomen kist yapmıştı..Benim yumurtaliklarima iğne vurmadan kendisi çatlamıştı

Bizimde ileri hizi 18, sayisi 105 milyon, morfoloji 2..sizin tutmadıysa bizim hiç tutmaz direk tüp bebek aşamasına geçmek en mantıklisi ama sanırim devlet artık aşılama olmadan tüp bebek aşamasına gecırmiyormus öyle bi yasa mı ne gelmiş
Erkekte sikinti varsa yüksekmis tutma ihtimali ama dediğim gibi 5 aşılamadan 1i pozitif oluyormuş genellikle devlet 3 aşılama istiyor sanırım tüp bebek için cok bilgim yokta

Erkekte sikinti varsa yüksekmis tutma ihtimali ama dediğim gibi 5 aşılamadan 1i pozitif oluyormuş genellikle devlet 3 aşılama istiyor sanırım tüp bebek için cok bilgim yokta
Özelde yaptırıcaz biz onlarda sistem nasıl işliyor bilmiyorum..Zaten aşılamaya kadar bende stresten tüm dengeyi bozarım oda tutmaz

Özelde yaptırıcaz biz onlarda sistem nasıl işliyor bilmiyorum..Zaten aşılamaya kadar bende stresten tüm dengeyi bozarım oda tutmaz
Bende özelde yaptırdım o yüzden bilgim yok nasıl oluyor. Stres yapma derim düşünmemeye çalış.

Bende özelde yaptırdım o yüzden bilgim yok nasıl oluyor. Stres yapma derim düşünmemeye çalış.
Ben onu düşunmuyorumda benim etrafımdaki insanların bana garezi var gelen geçen bi laf sokuyor biseyler diyor afra tafra atar gider..2 gündür 1 saatlik uykularla dolanıyorum..Keşke eşimi alıp kimsenin bilmediği yerlerde yaşasam kimse bulamasa 😁

Ben onu düşunmuyorumda benim etrafımdaki insanların bana garezi var gelen geçen bi laf sokuyor biseyler diyor afra tafra atar gider..2 gündür 1 saatlik uykularla dolanıyorum..Keşke eşimi alıp kimsenin bilmediği yerlerde yaşasam kimse bulamasa 😁
Ya ağzı olan konuşuyor gerçekten takmayacaksiniz insanları bende öyleydim şimdi 2 seneyi geçince takmıyorum sorana da düşünmüyorum diyorum veya Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur diyorum

X