KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar dr bu ay klomene ek iğne yazdı hiç kullanan var mi ben ilk defa kullanacam birde adet bitiminde gel tüplere hava verecez dedi o nasil oluyor

Azonce bi doktorun videosunu izledim beta değeri 0.2 vs.çıkıp hala adet görmuyorsaniz 1 hafta sonra tekrar test yaptırın geç döllenme olma ihtimali var diyor..1 hafta içinde adet olmazsam yine test yapıcam..Gariplik var hayatimda ilk kez adet olmadan ayı bitiricem neredeyse, antibiyotik kullansam bile her ay muhakkak adet olan insanım saçma sapan bişey oldum.

Normal bir gecikme bence. Ben bekarken herşey normalken bile 10 gün geciktiğimi hatırlıyorum. Evli olsam şüphelenirim demiştim hatta..
Farketmesen de niye olmadım diye stres hormonu salgılıyorsun. Bu biraz kısır döngü

Hayırlı olsun insallah sağlıkla kucağınıza alırsınızzzz 🥰 bende dün akşam pik gördüm değerlendirdik bugün ve yarındamı değerlendirmem gerekiyor siz öylemi yaptınız acaba
Ben sadece pik değerlendirdim. Pik olduğu gün silikleştiğini gün ve sonraki gün toplamda 3 gün falan öneriyorlar

Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah😍😍😍🧿🧿🧿
Hayırlı olsun, gözünüz aydın umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏 Darısı tüm isteyenlere 💛
Benim bat tarihi 9 Kasım yumurtlama iindirdiğim bir ovulasyon programına göre 26 Ekim'di bir hafta öncesi ve 26 ekim değerlendirdik ama bakalım.
Ben yurt dışında yasıyorum ve önümüzdeki hafta burda tatil. Kızımla eczaneye gidemem belki diye bugünden test aldım 😁😁
Çok çok erken olduğunu bildiğim halde test yapasım geliyor ki hiç bir belirti yok 😏

Normal bir gecikme bence. Ben bekarken herşey normalken bile 10 gün geciktiğimi hatırlıyorum. Evli olsam şüphelenirim demiştim hatta..
Farketmesen de niye olmadım diye stres hormonu salgılıyorsun. Bu biraz kısır döngü
Olabilir canım. Hayatımda hiç gecikme olmadığı için belki stres yaptım..İlaca gerek kalmadan sökülse iyi olacak ama hiç adet belirtim yok sanırim ilaç almam gerekecek

Bende 3. İsteyenlerdenim ama çatlatma iğnesi vuruldum kırmızı kartı gördüm kan tahlili yaptırmadım:duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk: Hakkımızda hayırlsı:KK53:
Amin inşallah bende beklicem artık ne zormuş böyle 2si korunmayı bıraktığım ay kaldım ilk miydi senin iğne yaş da bi etken diğerlerini 21 ve 22 de yaptım şimdi 31 😂 rahatlık battı

Canım benim dün yumurtlama başladı aynı batlarımız bnce bu yumurtlama
Dün yumurtlamaymış gerçekten kuzu. Bugün çatlamış. Ama anlamadığım t c kadar koyu değildi.

Eklentiler

• IMG_20211028_163417.jpg
    IMG_20211028_163417.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 45
Olmuyordu canım bide bu ay yumurtaliklarim için ilaç aldım daha erken olurum diye tahmin ediyordum..Yazdım doktora haber bekliyorum..Geç dollenmede olmasi gereken adet günunun uzerinden 7 ile 14 geçmesi gerekiyormuş olmazsa bi beklicem adet olana kadar belki stresten gecikti belki geç dollenme oldu belki başka bişey var bekliyorum şuan sadece

Ayy benim yaşadığım şeyi yaşıyorsun canım ben nisanda adet olacağım diye gittim mayıs grubunda yönetici oldum 😁 hiç hesap da yoktu adet olmayacağım düşüncesi, yok geç döllenme olmuştur dedim bekledim, 10 gün geçti kan testleri yaptım hep negatif cıktı en sonunda doktor bana duphaston verdi iç olursun diye duphaston içerken adet oldum 🤣 47.gün adet olmuştum başıma kaç yaşıma geldim bir kere geldi bir daha göstermesin. Eğer olman gereken üstünden 10 gün geçti ise git doktora ilaç versin olursun. Adet olmanın niğmet oldgunu o ay öğrendim. Hamiş olmani dilerim inşallah 😊değilse adet görmeni temenni ederim.

İkimizde aynısını almışız ozman iyi demekki doğru bu ay bende yaptım ama tutmadı sanırım. Öbür aya bidaha denicem😀
Allahtan ümit kesilmez canım benim ilk ovulasyon takibimdi reglim biter bitmez başladım yapmaya bir de yumurtlamadan önce şu süt buharı diyolardı ya onu denedim sadece 1 defa bu ne dedim saçma ama işe yaramışta olabilir 😅😅

Hayırlı olsun, gözünüz aydın umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏 Darısı tüm isteyenlere 💛
Benim bat tarihi 9 Kasım yumurtlama iindirdiğim bir ovulasyon programına göre 26 Ekim'di bir hafta öncesi ve 26 ekim değerlendirdik ama bakalım.
Ben yurt dışında yasıyorum ve önümüzdeki hafta burda tatil. Kızımla eczaneye gidemem belki diye bugünden test aldım 😁😁
Çok çok erken olduğunu bildiğim halde test yapasım geliyor ki hiç bir belirti yok 😏
Daha 2 gün olmuş anladığım kadarıyla en az 10 gün geçmesini beklerseniz daha sağlıklı sonuç alırsınız allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıklı ❤🧿🧿

Allahtan ümit kesilmez canım benim ilk ovulasyon takibimdi reglim biter bitmez başladım yapmaya bir de yumurtlamadan önce şu süt buharı diyolardı ya onu denedim sadece 1 defa bu ne dedim saçma ama işe yaramışta olabilir 😅😅
Onu deniyememiştim ben yaaa iş yüzünden fln😀🤦🏼‍♀️ Bu ay olmassa kesin deniyim😂😂

Hosgeldiniz hayirlisi olsun inşallah bende o marka test aldım bu ay regl olmazsam yapcm kafamda soru işareti oluştu simdi🙈

Kuzu doktora gidecek misin yakın zaman da şimdiden git bi muayene ol gecikmen oluyor muydu hic
Valla canım bende 10dk içinde silik çizgi oluştu buna güvenip kan testi yaptırdım negatif çıktı. Daha sonra yorumlara baktım çok fazla yanlış pozitiflik çıktığını okudum. İnşallah seninki gerçek pozitif olur🙃

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
HAbibte HAbibte 1 KASIM
yoncambenim yoncambenim 1 KASIM
@Feyzaakncc1 KASIM
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM