KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben aşılama oldum canım 22 Ekimde 😊 bat 5 Kasım gün sayıyorum. Sağolsun diş ağrım bu ay hiç olmadığı kadar aşırı ağrıyor hakkımda hayırlısı tutmazsa dişçiye gidip diş tedavisi alacağım çekilir çile değil. Sonuç beklemekteyim.
Hayırlısı olsun canım insallah güzel sonuçlar alırsın çok az kalmış zaman geçmiyordur 🤗🤗🤗

Daha 2 gün olmuş anladığım kadarıyla en az 10 gün geçmesini beklerseniz daha sağlıklı sonuç alırsınız allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıklı ❤🧿🧿
Enaz 10 gün geçmesi gerektiğini biliyorum evet. Ama ben yumurtlamanın daha erken olduğunu düşünüyorum geçen haftadan yumurta akı gibi akıntım vardı. Bu app uyguması geç gösterdi bence ama yine de çok erken tabi test için. Dediğim gibi hiç bir belirti de yok aslında ama işte insan planlı yapınca her şeyi hamileliğe yorup biran önce test yapmak istiyor 😁

Daha 2 gün olmuş anladığım kadarıyla en az 10 gün geçmesini beklerseniz daha sağlıklı sonuç alırsınız allah gönlünüze göre versin inşallah sağlıklı ❤🧿🧿
Enaz 10 gün geçmesi gerektiğini biliyorum evet. Ama ben yumurtlamanın daha erken olduğunu düşünüyorum geçen haftadan yumurta akı gibi akıntım vardı. Bu app uyguması geç gösterdi bence ama yine de çok erken tabi test . Dediğim gibi hiç bir belirti de yok aslında ama işte insan planlı yapınca her şeyi hamileliğe yorup biran önce test yapmak istiyor 😁

Amin inşallah bende beklicem artık ne zormuş böyle 2si korunmayı bıraktığım ay kaldım ilk miydi senin iğne yaş da bi etken diğerlerini 21 ve 22 de yaptım şimdi 31 😂 rahatlık battı
25 ve 27 de doğurdum canım yaş 33 oldu ama bu seferde olmuyor..allah tüm isteyenlere nasip etsin :dua::dua::dua::dua::dua::dua:

Ayy benim yaşadığım şeyi yaşıyorsun canım ben nisanda adet olacağım diye gittim mayıs grubunda yönetici oldum 😁 hiç hesap da yoktu adet olmayacağım düşüncesi, yok geç döllenme olmuştur dedim bekledim, 10 gün geçti kan testleri yaptım hep negatif cıktı en sonunda doktor bana duphaston verdi iç olursun diye duphaston içerken adet oldum 🤣 47.gün adet olmuştum başıma kaç yaşıma geldim bir kere geldi bir daha göstermesin. Eğer olman gereken üstünden 10 gün geçti ise git doktora ilaç versin olursun. Adet olmanın niğmet oldgunu o ay öğrendim. Hamiş olmani dilerim inşallah 😊değilse adet görmeni temenni ederim.
Ayy valla bugun aynı şeyi dedim adet olsamda rahatlasam..Gına geldi uyku halinden, halsizlikten, kasık batmalarından, ara ara bulanti oluyor kusamıyorum berbat bişey. Adet olmak nimetmiş yemin ederim..Bide sözüm ona yumurtlamayı çatlamayi gördük ama hepsi hikaye yani adet olmak kadına verilmis en büyük nimet..Menopozlu halimi düşünemiyorum ne kadar zor süreç 😁😁🤣

Dün yumurtlamaymış gerçekten kuzu. Bugün çatlamış. Ama anlamadığım t c kadar koyu değildi.
Bu testlerde koyuluk olmuyor bizde ilk yaptığımızda aynı şeyi yaşamıştık 😊 T çizgisinde ince bi çizgi koyu gozukuyor o zaman pik say

Benim de arada böyle kuzum oluyo bnce o lh la alakalı sen durma devam değerlendirmeye belki de bu ay bizim ayımızdır🥰🥰
İnşallah canımcım 🥰🥰🥰 2 gün üst üste değerlendirdik bakalım. Şimdi biraz daha teste devam edip sonra duduma bakacağım. İnşallah tek çizgi gördüğüm son testtir şu. 🥰Allah hepimize sağlıklı sıhhatli bebeler nasib etsim

İnşallah canımcım 🥰🥰🥰 2 gün üst üste değerlendirdik bakalım. Şimdi biraz daha teste devam edip sonra duduma bakacağım. İnşallah tek çizgi gördüğüm son testtir şu. 🥰Allah hepimize sağlıklı sıhhatli bebeler nasib etsim
Aynı zamanı beklcz nerdeyse benim de dün çatladı bigün önce pikti sabırla beklemeler bizi hadi hayırlısı 🥰🥰

X