KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yumurtlama üzerinden kaç gün geçti

Valla aşılama olmuştum bu ay olmazsa ilk işim olmak tövbe böyle hamilelik çekilmez yanağım yok gibi ayni. Bunu öğrenmiş oldum bu ay.

Ben gelişmeyen ilk gebeliğimde yaşadım diş ağrısı. Hamileyim diye çok ağrı kesici de içemedim. Gece döne döne uyuyamazdım ağrıdan. En son dişçiye kanal tedavisi ne kadar sürer çok ağrı yapar mı diye sordum. Evet dedi. Ben de dişi çekin o zaman demiştim..
Bilseydim gebeliğimin lerlemeyip kürtaj olacağımı çektirmezdim. Diş de gitti fetüs de gitti derim hep aklıma geldikçe..

Oğluma hamileyken yaşamadım çok şükür. Alah yardımcın olsun çok zor diş ağrısı..

Çok iğrenç durum valla yaşamayan bilemez dedikleri şey bu olsa gerek.
Zaten diş eti hastalığı yumurtlamaya hatta embriyonun tutunmasıni etkilermiş herkes de aynı şey olacak diye birşey yok ama olanda varmış Kim olursa olsun ilk dişlerini tedavi etmeli bence ben bu ay çok iyi anladım. Parol içiyorum mecbur ama çok azıttı bu ay. Varsa eğer yine sıkıntı tedavilerinizi alın derim.
Hepimizn hakkında hayırlısı.
Her çocuk da kadınlar aynı şeyi yasamayabiliyor...

17 si yumurtlama günüm dün kan testinde pozitif gördüm
Tekrar tebrik ederim benimde 22 si ovu testinde pik gördüm 2 gündür kaşık ağrım ve hafif bulantım var. Aslında daha çok erken 2 tane ilerlemeyen gebeliğimde hiç belirtim yoktu. Bende 1-2 kasım gibi kan testi yaptırayım varsa belki çıkar

Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah
Yaaaa kuzumm çok sevindim Hayırlı olsun..5 gün öncesi öğrenmişsin Kasım ayı ilk müjdeli haberini aldık devamı gelir inşallah

Kızlar herkese merhaba
Ben aranıza çok yeni katıldım bebek istemeye karar verdikten sonra :)
Bu ay ilk denememizde bu nedenle de biraz tecrübesizim.
BAT tarihim 4 Kasım. Beni de listeye eklerseniz sevinirim.
Tabi ben tecrübesizliğim ile daha 10 gün varken kan testi yaptırdım ve Beta HCG 0.1 çıktı.
Aynı gün erken test yapmıştım ve silik çizgi çıkmıştı bundan dolayı şüphelenip yaptırdım açıkçası. Prodoctor marka teste lütfen güvenmeyin çünkü bu şekilde yanlış çıkabiliyor.
Umarım bu ay herkes güzel haberleri alır :)
Ne kadar test yaptırmış olsam da hala umudum var bekleyip göreceğiz

Çok teşekkür ederimm canımm evet 10 gün sonra kanda 12 günde idrarda çıkıyormuş inşallah hayırlı sonuç alırsın kuzum

Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah
Ayyy çok sevdim canım benm rabbim kucağına Almayı da nasip etsin inşallah gözün aydın

Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de çok tez canlıyımdır bir de bir an önce gelsin bebişlerimiiz Hep ikinciler daha kolay olur diye düşünürdüm çünkü bir kere gebelik olunca vücut daha çabuk adapte olur gibi geliyordu. Benim de ilk ayım bakalım ne kadar sürecek İlk gebeliğim ikinci ayda olmuştu. Bu ay olmazsa ben de kadın doğumcuma gidicem ve belki ovulasyon denerim. Sezeryan yerim hafif ağrıyo çünkü bir sıkıntı olmasın istiyorum. 15 ay oldu daha doğum yapalı

Ben bugün de adet olmadım,normal döngum olsaydı 3.ncu günumdu... yumurtam gelişti, çatladı niye hala adet olamıyorum anlamadım bi gariplik var

Azonce bi doktorun videosunu izledim beta değeri 0.2 vs.çıkıp hala adet görmuyorsaniz 1 hafta sonra tekrar test yaptırın geç döllenme olma ihtimali var diyor..1 hafta içinde adet olmazsam yine test yapıcam..Gariplik var hayatimda ilk kez adet olmadan ayı bitiricem neredeyse, antibiyotik kullansam bile her ay muhakkak adet olan insanım saçma sapan bişey oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…