KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Banada iyi geliyo çünkü derdimiz ortak bir hepimizin burda paylaşmak iyi geliyo. Benimde ilk defa bu ay göğüslerim aciyo hiç acimazdi adete yakında olmaz. Umitlenmek te istemiyorum çünkü rahim filmine girdiğim gün yumurtlamam oldu o yüzden 2 gün sonra değerlendirdik mecbur o şekilde tutacağıni sanmıyorum

Öncesin de olmuşsa ilişki tutma ihtimali de varki
Kızlar ben regl oldum kaşdı bir dahaki ay nasip degilmiş ama çok bekliyordm bu ay üzüldm
Üzülme canım vardır elbet hayırlı bir zamanı. Moral bozmak yok bu birkaç gün rahatla kafanı dağıt adetin bitince yine başlarsınız

Öncesin de olmuşsa ilişki tutma ihtimali de varki

Üzülme canım vardır elbet hayırlı bir zamanı. Moral bozmak yok bu birkaç gün rahatla kafanı dağıt adetin bitince yine başlarsınız
Öncesinde olmadı canım rahim filmine girene kadar ilişki yasak olduğu için. 10. Gün yumurtlama oldu o gün rahim filmine girdim kanamam olduğu icin 12. Gün ilişki oldu

Sagolun kızlar aynen basip bakalım
Rabbim silere nasip etsin inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

QUOTE="A R Y A, post: 69763888, member: 1023068"]
Kızlar ben şimdi gittiğim hastaneyi aradım, hsg ve spermiogram testlerinin ücretini öğrenmek için telefonda bilgi veremiyoruz, doktorunuz sisteme giriyor sonra biz fiyat görüyoruz dediler. Çok saçma değil mi, belki benim bütçemi aşacak, belki orada değil başka hastanede yaptırcam. Sabah sabah gerildim
[/QUOTE]
Bana da aynı dediler ya hormon testi bile fiyat vermiyolar özele gidip hsg düşünüyorum kısmetse

Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah
Ayy hadi inşallah yaa buradan yükselir ama umarım sağlıkla ilerler çok güzel haber bu yumurtlamadan kaç gün geçti biliyor musun peki?

Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah
Hayırlı olsun sağlıkla ilerler umarım belirtilerin varmı yumurtlamadan sonra neler hissetin bide bi sorunun falan varmı kusura bakma cok soru sordum

Son düzenleme:
Hayırlı olsun sağlıkla ilerler umarım belirtilerin varmı yumurtlamadan sonra neler hissetin bide bi sorunun falan varmı kusura bakma cok soru sordum
Çok teşekkür ederim estağfurullah anlatayıö tabii❤yumurtlamadan tam bir hafta sonra göğüslerim aşırı şişti her zamankinden hassas oldu.. 2-3 gündürde kasıkta batmalar başladı bugünde midem çok ekşidi.. şişkinlik hazımsızlık başladı bende test yaptırdım dayanamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…