KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Günaydın kızlar 2 kasımda yoğun kahverengi lekelenmem oldu 3ünde de tam söküldüm. Normalde 2-3 Aralık adet olmam lazımdı ama hala olmadım 3-4 kere evde normal testlerden yaptım ama negatif. Bugün 6.gün ve hala adet olamadım ayın 2 sinden sayarsak 7.gün. Bu arada Ekim ayında da 2.aşılamamı olmuştum. Aynı durumu yaşayan var mı

merhaba kızlar bu ay deneyecek olanlar nasıl bir yol izliyorsunuz gün aşırımı 3 2 3 2 mi kafam o kadar karışık ki siz nasıl bir yol izlediniz haftaya pazartrsi yumurtlama haftam

merhaba 29 kasımda iğne oldum. Bugün iğne ile beraber 11. Günüm dün dayanamayıp akşam 7 de kan verdim 3.80 çıktı. Bugün tekrar kan veresim var dayanamıyorum sizce yükselir mi? 2" gündür kaset testlerim negatif geliyor sabah ilk idrarla silik çizgi yok

kızzzz neler yaptım ettim tık yok senin ne sonucccc
29 kasımda iğne oldum. Bugün iğne ile beraber 11. Günüm dün dayanamayıp akşam 7 de kan verdim 3.80 çıktı. Bugün tekrar kan veresim var dayanamıyorum sizce yükselir mi? 2" gündür kaset testlerim negatif geliyor sabah ilk idrarla silik çizgi yok

benim de kaset testte yok çizgi adetten dört gün önce yapmıştım yarın adet günüm bakalım kısmet belirti birşey var mı adet tarihin ne zaman

benim de kaset testte yok çizgi adetten dört gün önce yapmıştım yarın adet günüm bakalım kısmet belirti birşey var mı adet tarihin ne zaman
belirtilerimi takip edemiyorum tempolu bir işte çalıştığım için yorgunlık halsizlik batma sık olur. adetime 10 gün var iğne olalı 11 gn oldu

keşke senin gibi sabırla bekleyebilsem. şeytan git yandaki özel hastaneden test yaptır diyor
lkuzum bende çatlatma iğnesi vurulsam bende düşünürdüm. 30 unda konrole gittiğimde çatlamıştı ama ne zaman çatladı bilmiyom kaset testte negatifi görünce aten yıkıldım birde kanda görmiyim diye

Rahim filmi çekildiniz mi bugün doktor bana söyledi ağlaya ağlaya bi hal oldum

Rahim filmi çekildiniz mi bugün doktor bana söyledi ağlaya ağlaya bi hal oldum
Canım benim neden ağlıyorsun. İlerde karsılaşabileceği bir çok hastalık bile tespit edilebiliyor. Biz kadınlar için smear ya da allttan ultrason kadar buda önemli

Kızlar 21 gün gecikme ardından sonunda adet oldum.bu ayi da pas geçtik ama bebek olmadan adet olamama da çok kötü oluyor. Sağlığımdan endişelenmeye başlamıştım. Haftaya tüp bebek ile ilgili bir doktor buldum randevu aldım pcos için ben malesef tabiri kullandığım için kızdı bana amh in yüksek olduğu için bu bı avantaj dedi. Benim ümitsiz kaldığım noktada bile doktor umut verdi. Demem o ki hiç bişey için ümitsizliğe kapilmaya gerek yok her karanlık günün bir aydınlık sabahı vardır. Aralık ayı da dahil olmak üzere şimdilik aranızdan ayrılıyorum hepinizi kocaman kucaklıyorum. Dualarım sizinle. Mutluluk dolu haberler verelim birbirimize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…