KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sen bilirsin canimm.gecmis olsun

Kızlar eşim şehir dışındaydı bu ay ovulasyon testi yapmadım ama akıntımdan anladığım kadarı ile ilişkiden 3 gün önce yumurtladım. Eşim döndüğümde yani ilişki olduğun da yumurtlamanın üstünden bence 3 gün çok rahat geçmişti ama reglim 2 gün geçikti. Sizce gebelik olma şansı varmı adete 11 gün kala girilen ilişkide . Akıntımdan anladığım da ilişkiden 3 gün önce yumurtladığım. Yumurta hücresi de max 36 saat canlı kalır deniyor

Merhaba kızlar ne zamandır yazmıyorum buraları özlemişim 2 kasımda 4 cm kanamalı çikolata kistim aşırı ağrılı, hareketli ve patlamak üzere diye hastaneye yatırıldım. 1 hafta hastane macerasının ardından kist 6 cm oldu ve kanama alanı arttı şuan 7 cm olduDaha önceden bir ameliyat geçirdim diye ikinciye sıcak bakmıyorlar.pzt hsg çekildim dün 12. Günümdü ve yumurtam çatladı.Bu süreç hem ağrı bakımından hemde psikolojik olarak beni çok yıprattı...
Bana hsg eşime sperm testi yapıldı eşimin sonuçları çok iyi çıktı.Kendime bile itiraf etmek istemeyip hep gırgıra vurmaya çalışsamda moralim çok bozuk, süreç ne olacak bilmiyorum

Geçmiş olsun bende Haziran da ameliyat oldum bana seneye takrar ameliyat olabilirsin yine oluşmaya başlamış kist dedi doktor ameliyat olmak istemiyorum ya ama bu geçtiğimiz ay aşırı adet oldum afedersin bacaklarımdan aktı o derece inşallah büyümez kist hamile kalmak için 6 ay veya 1 yıl içinde kalmam gerek yoksa yine bana ameliyat yolu var

Bende ameliyat sonrası 4 yıl 10 ay sonra tekrarladı.Ortalama 5 yıl diyelim
Yaşın kaç, amh bakıldı mı, eşinin sperm değerleri nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…