KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sabah yaptım halen adet olmadım ayın 30 da olmam gerekiyordu.ilk defa gecikince belki vardır dedim
Canım benim dur bakalım bu ay hep böle galiba Allah sonumuzu hayır etsin canım kizlar kardeşimin yanina geldim transfer olacak birazdan onada dua edin lütfen Allah razı olsun

11 gün ise kanda çıkar bi koşu özelde yap gel
Canım bi iki gün daha beklim diyorum yapim aslında sabah saglim ocağına vereckrim negatif dedim gitmedim sonra çizgi iyice çıkmış saat geçti şimdi de kardeşimin yanina geldim hastaneye bu gün yapamam daha beklim yarın insAllah yaparim olmadı

Canım benim dur bakalım bu ay hep böle galiba Allah sonumuzu hayır etsin canım kizlar kardeşimin yanina geldim transfer olacak birazdan onada dua edin lütfen Allah razı olsun
Allah'ım isteyen herkese nasip etsin kimsenin cabası ni boş çıkarmasın

Canım ya üzülme sende kız vala zaten aglamakliyim yapma nasip vakit saat bunu ne zaman yaptın ki sonradan çıkmadı yani dime çizgi falan insAllah gönlünce olur senin de tez zamanda haberini alıriz
Bende bir şeyler görüyorum, bence kan testi ver İnşa Allah vardır

İnsalllh canım Allah isteyen herkese versinnn. Hcgde çıktı ya kandada öğrenirsin canimm acele etme bırak büyüsün sonra değerin. Arttimi derdi oluyo. Allh sağlıcakla kucağına da versin ins.

İnsalllh canım Allah isteyen herkese versinnn. Hcgde çıktı ya kandada öğrenirsin canimm acele etme bırak büyüsün sonra değerin. Arttimi derdi oluyo. Allh sağlıcakla kucağına da versin ins.
Verdim canım verdim burda verdim tüp bebek merkezinde verdim şimdi kardeşimin yanındayım 4 saate çıkarmış bakım bekleyim haber ederim sizede bende heyecan yaptım vala Z Zennep mavibeyazzz E Emine1990

Bendede kızken de oluyodu evlendikten sonrada oldum.ilk cocugumdan öncede vardı yine ilaç kullanmistim. Şimdide vaemisti üç ay önce bıraktım ilacı bekliyoruz artık olur bu sefer
Banada verdi hiç kullanmadım ilaç soğan kürü yaptım hayıt tohumu içtim geçti tekrar klomen kullandım tekrar oluştu 2ay oldu belki geçmiştir

Benim İlk daha büyük tü tek taraflı 7ve 4cm vardı çok sıkıntı yaşamıştım adet olamıyordum kasıklarım öyle bir agridki 23kez öldüm sanki 3ayda anca duzelmistim
Ooo çokmus canım seninde. İns yine tekrarlamazzz. Benimde ins olmaz yeniden ilaç kullanmak istemiyorum

Ooo çokmus canım seninde. İns yine tekrarlamazzz. Benimde ins olmaz yeniden ilaç kullanmak istemiyorum
Tekrar oluştu oda 5cm 2aydir yine uğraşıyorum bu seferki küçük ama yinede etkiliyor insanı ikisi de klomen içtikten sonra oldu onun için bir daha doktora gitmiycegim hep aynı şeyler klomen ver çatlat gönder eve

Gebe kalabiliyornusun kistle.doktor ne dedi. Bana bu şekilde olması zor dedi beş ay ilaç kullandım.

Gebe kalabiliyornusun kistle.doktor ne dedi. Bana bu şekilde olması zor dedi beş ay ilaç kullandım.
Banada zor demişti en son 2ay önce ilaç verdi gönderdi diğer ay gel dedi farklı bir ilaç kullanalım yumurta gelişimi için gitmedim yumurtaların büyümesinde bir sıkıntı yok diye biliyorum neden veriyorlar anlamıyorum akışına bıraktım olursa olur olmazsa da gitmiycegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…