KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Birde anlamadığım kist nasıl büyüdü Allah'ım kabusum oldu bu kist

Birde anlamadığım kist nasıl büyüdü Allah'ım kabusum oldu bu kist
Bende bacaklarıma vuran yürümeme engel olacak şekilde beni kitleyen bir ağrı, soğuk terleme titreme ve mide bulantısı oldu, acile gittik ardından hastaneye yatırıldım.
Kist normalde sabit olur ya içi su dolu balonun sağa sola savrulduğu gibi savruluyordu ultrasonda

Ayy çok geçmiş olsun doğum kontrol hapı veriyor benim doktorum hep kullanman gerekli diyor kist oluşmaması için ama ben almıyorum inanılmaz psikolojimi etkiliyordu senin de çok kötüymüş ya tekrar çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim, sana da geçmiş olsun...
Doğum kontrol hapı ile nasıl gebelik olacak ki?

Ben ovuluyasyon testi kullandığımda pik olduğu gün ve çatladığı gün ne akıntım nede kasık ağrım olmamıştı .bunlar oldukdan 3-4 gün sonra akıntım başlamıştı. O belli olmaz hiççç belkide eşinin geldiği gün çatlamıştır allahdan ümit kesilmez

Ahh nedir bu çikolata kisti illeti yaa. Benimde var malesef kurtulamiyoruz da

Benimde çikolata kisti var solda 2 buçuk cm benimde bı oğlum var 5 yaşında 14 ay oldu hala olmadı rahim filmide temiz çıktı
Canım bı sene önce gittiğimde 3cm.kistim vardı çocuk düşünüyoruz deyince doktor biraz deneyin olmaxsa ilaç başlayalım dedi. 6ay olmayınca 5 ay ilaç kullandim. 3 ay oldu bekliyorum.Benim kistim bitti canım. İlaç kullandım doktor hamileliğe sıkıntı bişey yok dedi.

Adet dönemlerinde soğan suyu için..yada maydonuz limon suyuy karışımını için. Ben öyle yapıyorum artik

İki aydirda kekik çayı iciyorum adet sokturuyomus kist olusumunuda engeller belki dedimm

Kızlar merhaba dün doktorumla görüştüm ilk muayenemdi. Kese için bakmadı sadece genel bilgiler verdi ve beta değerime baktı.
24 Kasım : 36.58
27 Kasım : 154.40
1 Aralık : 2100 küsür şeklinde çıktı. Bu değerler SAT tarihine göre 4+2 günlük hamileliğe göre. Tabi tahminimce 1 hafta daha küçük. Ben muhtemelen 9 kasımda hamile kaldım.
Bu değeri görünce çok güzel artıklar olduğunu ve ihtimal dahilinde ikiz gebelik olabileceğini söyledi. Haftaya gel kesene bakalım 3000 i geçer değerlerin dedi. Sizce de ikiz olabilir mi? Yani eşimle şok olduk. Çünkü akrabamız ikiz yok. Benim baba tarafında uzakta var sadece. Yorum yapar mısınız lütfen?

Yumurtlama 20 Kasımda olduysa 4 ya da 5 ARALIKTA olucak adetin henuz gecikme yok

Ben onu sık sık yaparım soğan suyu bana iyi gelmişti maydanoz suyu içmedim hiç onu da birdahakine denerim
Benim bescm düşmüştü kistim o ay zayıflamak için limonlu maydonuz suyu içtim iki ay sonra doktora gittiğimde kistim.bitmisti çok şaşırmıştım faydasının olduğunu düşünüyorum.

Benim bescm düşmüştü kistim o ay zayıflamak için limonlu maydonuz suyu içtim iki ay sonra doktora gittiğimde kistim.bitmisti çok şaşırmıştım faydasının olduğunu düşünüyorum.
Bende aynı şekilde muayene sırasında doktor çok büyük kistin var hap kullan dedi eve geldim sadece 3 gün soğan suyu kürü yaptım bıraktım birdahaki ay kontrol için gittiğimde bana tüm kistler erimiş dedi hatta 2. Ay hamile kalmıştım soğan suyu deidigim gibi bana da iyi geldi inşallah yakın zaman da kucaklarimiz dolsun amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…