KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yook akıllandım. Bu kez bekleyeceğim
İyi bekle bakalım artışlarını bizimle de paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın

Bende sabahtan kontrole gittim yumurtalar 11 mm hoca rahim kalınlıgın çok güzel ama taze transfer istemiyorsun tarlusala başlayalım dedi.. Tarlusalı hiç böyle ulvi bir görevde başım üstüne koyacağımı düşünmezdim

Seni de çatlatma iğnesi daha çok strese sokuyor olabilir belki bu şekilde daha az stresli olursun daha emin şekilde en azından iğne etkisi derdine dusmezsin gelişine bırakmak bazen daha iyi sonuç verir ve herşeyde bir hayır vardır ve bu senin için daha hayirlisidir

Csnim hevesini kırmak istemiyorum ama 2 ay önce benim testim de böyle çıkmıştı çok mutlu olmuştum sonuç hüsran

Biz her ne kadar bu çocuk meselesinin büyük bir bölümünü kendi başımıza yüklenmeye çalışsak da erkekler de düşünüyor istiyor aslında
Böyle hikayeleri çok duyduk çok okuduk, belki kısmeti 12. Aydadır.

Ben iğneyi hiç denemedim kısmet olmadı henüz ama iğne yaptırdığımı düşünüyorum ister istemez beklentim daha da artacaktı, biz ne kadar stres yapmıyoruz desek de buraya girmemiz dahi olayın ne kadar üstünde olduğumuzu gösteriyor aslında :)

Bence eşine kulak ver A R Y A cım. Üç beş ay bekleyelim dese yok beklemeyin derdim ama 1 ay beklenebilir gibi sanki, yine de son karar sen ve eşinin. Gönlünce olsun her şey

Kızlar biz de bugün ürologa gittik spermiogram vermek için. Tüm sürecimi anlattım, bir kalp durması bir de betanın düzensiz artması sebebiyle 2. Kez kürtaj olduğumu söyledim.

Israrla ‘ spermde çok büyük bir sorun olsa hiç gebelik olmazdı dimi hocam? ‘ tarzı sorularıma yani evet ama bakılması iyi olur. Her boşalmada yaklaşık 250 milyon sperm vücuttan çıkar. Ama bu sayı atıyorum daha düşükse bu sefer kırığın çöpün (aynı bu şekilde söyledi) yumurtayı döllenme ihtimali daha çok olur tabi o da sağlıksız bir gebeliğe yok açabilir dedi.

Bir de varikosel için röntgen çekilecek, eşime sordu ayakta durunca testiste herhangi bir ağrı oluyor mu diye, yok olmuyor dedi.Ben sonra teyit için bidaha sordum olmuyor dedi :) inş bi şey çıkmaz bugün çekilecek öğleden sonra. Sperm testi için de 3 gün perhiz öneriyoruz dedi, geçen hafta kürtaj olduğum İçin şuan beklemedeyiz bakalım.

Sperm testi fiyat bilgisi olan var mı? Bize bir rakam söylediler ama karşılaştırmak istiyorum.

Bende olucam sanirim iki büklüm yatıyorum gelse rahatlıcam..demekki öyle oluyormuş artık adetim 5 gün geçmeden test yapmam ders oldu
Evvet canım bende pek teste givenmicem zaten bu ay ovulasyon yapmicam ilk defa yapmıştım beni çok gerdi. Herzamnki gibi iki güne bı ilişki yapcam öyle olunca adet günümü kadar bekliyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…