KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben de hsg çekileceğim ay bir ay daha demiştim o ay olmuştu

Bugün adet oldum canım.tam 28.gunumde oldum erken yumurtlayla ilgisi yok heralde

Merhaba
Tebrikler, sağlıkla gitsin inşallah
Darısı burada bizim gibi bekleyen ve isteyenlerim başına

Günaydın,
Bir ay akışına bırakmak sana da iyi gelebilir belki. Bu durumda zorlama hiç akışına bırak

Belki rahim filmi için fiyat araştırması vs yaparsın devlette gün bulabilir misin diye baksana belki tarih denk gelir Ocak ayı için

Bir yıl içinde çok gebe kalan var, gelecek ay belki nasibindir.
Sonrasında hiç aksatmadan yaparsın tahlillleri

Günaydın kızlar ben doktora geldim eşim gelmedi beni bırakıp işten dolayı gitti aslında bahane oldu cunku istemiyor aşılama yaptırmak galıba iğne istiyorum dicem tekrardan. Bakalım ne dicekk

Kızlar merhaba benim de bat 25 26 kasımdı ama henüz adet olmadım olursam yazacağım tekrar

Ballgri bugün adet oldumm. Tam 28.gunumde oldum bekledigim tarih buydu zaten. Yuumurtanin erken olmasının i önemi yok heralde
Bende olucam sanirim iki büklüm yatıyorum gelse rahatlıcam..demekki öyle oluyormuş artık adetim 5 gün geçmeden test yapmam ders oldu

Adetime 4 gün kaldı dün akşam regl oldum zannettim ıslaklıktan dolayı bembeyaz akıntım olmuş aşırı bel ağrısı felan alt karında ağrılarım var ve ayrıyetten her ay adetime 1 hafta kala göğüs ağrım başlardı şimdi hiç göğüs ağrım yok 0 dokununca acırdı şimdi sıkıyorum yine ağrı yok bende bu belirtilerden şüphelendim sabah ilk idrarımla test yaptım ben silik bi çizgi görüyorum ama eşim görmüyorum ben dedi üzüldüm biraz sizce 4 gün kala varsa çıkarmıydı yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• 36B2FC3C-2C57-489C-8077-EBFBBC6290CB.jpeg
    274,5 KB · Görüntüleme: 98
  • 145CAA61-953C-45E8-BEC5-C6DE03A07259.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 97
Kuzu nasıl rahat edeceksen.. devlet hastanesine giderek yumurta takibi yapabilirsin. Hem ilaç kullanmamış olursun hemde aklında kalmaz..

Ben vala iyi değilim kuzu ya soğan suyu sonrası regl olamiyorum resmen felegim sasti 2 ay oldu tarlusal sokmedi başka ilaca başladım bakalim hala beklemedeyim siz siz olun soğan suyu yapmayın sen napiyon canim
Canım merhaba kekik suyu denedinmi kime söylediysem 1 gün içinde sökülüyor

Görünüyor ama bu testlerde hassas oldukları için kendilerinden çizgi çıkabiliyor, açık olandan bende görüyorum ama çok silik. Var demek için erken bir iki gün daha sabahtan yapın artışa göre anlaşılır..

Arya ben femarasiz yumurta oluşumu olmuyor ama bu ay bende çatlama iğnesi kullanmicam çünkü çatlama iğnesi beni daha çok strese sokuyor bunu farkettim onun için çatlama iğnesi olmadan iki ay denemeye sonra da Şubat'ta aşılamaya karar verdik doktorumla en azından iğne etkisi muhabbetini yaşamak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…