KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim dündü ama çarşamba günü lekler olurdu normalde olsaydi oda yok akintim var adet mi diye kontrol edip duruyorum hamile miyim acaba derdim önceki aylarda ama bu ay hic icimden bile geçmiyor
Vücut ısın nasıl canım varmı yükseklik ateş olcerin varsa bı ölç istersen hamilerde az yukseliyormus ya normal vücut ısının üzerinde oluyor benim mesela 35.5 dir bu gün olcuyorum 36.8 36.6 çıkıyor bir ihtimal olabilir mi bilmiyorum

Kızlar tekrar merhaba, ben dün beta hcg bakmıştım negatifti, bugün tahmini ovulasyon sonrası 10.günüm ve ağrı olmadan çok az peçeteye gelecek şekilde koyu kıvamlı açık kahverengi lekelenmem oldu sonra geçti. Bi de dün gece belime hafif ağrılar girdi o da geçti. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi ya da ben kafayı yiyorum çünkü çok inanmıştım :) 10.günde yerleşme kanaması olup beta hcg daha sonra yükselebiliyor mu bilgisi olan var mı?

Aslında dün kanda negatif çıkınca aklımdan çıkarmıştım ama böyle bir şey olunca bilemedim ne düşünmeliyim.. Normalde adetin hemen öncesi ağrı başlayıp kahverengi başlayıp normal adete dönerdi ama hem adet günüm değil hem de hiç ağrım yok

Ben vala iyi değilim kuzu ya soğan suyu sonrası regl olamiyorum resmen felegim sasti 2 ay oldu tarlusal sokmedi başka ilaca başladım bakalim hala beklemedeyim siz siz olun soğan suyu yapmayın sen napiyon canim
Aa gerçekten mi? Ne soğan suyuymuş. Kesin test vermişsindir. Ama bu kadar uzun süre adeti kesmesi normal mi? Doktora göründün mü? Yorumu ne oldu?

Ben başladım kuzu... Tüp bebeğin 4. günündeyim. Benimde vucudumda birşeyler oluyor ama yarın kontrol günüm bakalkm ne diyecekler..

KAsım ayı tüp bebeğe başlayacaklar topiğindeyim artık
Orda biri prp ile çok iyi yumurta elde edildiğini yazdı. Aklıma sen geldin. Doktordan talep etsen belki faydasını görürsün diyecektim.

Bemgormedim testini haber veririm deyince yapmadın sandim. canim bencebiz 28gecince olacaz. Ben Pzt beklerim canim test için sen yarın yap bakalım.
Bende 28 ini beklemeyi düşünüyorum çünkü normal döngüm o zamandi çatlamayı erken gördügüm için gelmesi gerek diye düşündüm bilim dilinde nasıl açiklanıyor bu durum bilmiyorum ..pazartesi olmazsa eğer kan veririm direk kaset test felan yapmam

Elim ayağım yanıyor ateş basıyor sanki

Canım biz erken yumurtladim yine çıkmadı adette gelmedi bence yumurtlamadan sonraki 14.gun heralde yanlış . Yada bizim yumurtlama günü yanlış gösterdi test
Kız benim doktor takibindeydi yumurtlama günüm kendisi söyledi 1 gün önce çatlayacağı zamani, testlede doğruladım benim ilaç kaynaklı gecikme diye düşünüyorum Letu'nun etkisidir belki bilmiyorum gebe olmadigima eminim, kistte olmadı beklicez geleceği günü pazartesiye kadar süresi var ya gelir ya gelir

Ben henüz olmadım.Aşağıda pıt pıt birşeyler atıyor.Test yapmaya korkuyorum
Ben vücudumu dinlemedim bu ay herkeste farkli belirtiler var, her belirtiyi gebeliğe yorarak strese girip sonra hayalkirikligina ugruyoruz gerek görmüyorum artık..Adet gününse ve olmadıysan eğer test yap canım benim adetine varsa henuz bekle korkulacak bişey yok nasipten öteye geçilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…