KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar indirimde suan eczaneden 107 liraya almistim eger kuponunuz falan da varsa uyguna gelir

Eklentiler

• Screenshot_20211126-184750.png
    Screenshot_20211126-184750.png
    199,8 KB · Görüntüleme: 77
Son yazdığım mesajlara bakabilir misiniz sizde böyle bir şey olmuş muydu :)
Canım merhaba bende bahsettiğiniz şeyler olmadı. Akıntım bile yok. Araştırdım bazı kadınlarda olmayabiliyormuş. Şiddetli kasık ağrım oldu 2 3 gün sürdü. Şimdi hafif devam ediyor. Sırtım çok ağrıyor uzun süre ayakta duramıyorum. Midem yanıyor.

Ben vücudumu dinlemedim bu ay herkeste farkli belirtiler var, her belirtiyi gebeliğe yorarak strese girip sonra hayalkirikligina ugruyoruz gerek görmüyorum artık..Adet gününse ve olmadıysan eğer test yap canım benim adetine varsa henuz bekle korkulacak bişey yok nasipten öteye geçilmiyor 😊
5 gün gecikti

Aryacım sen tekrar test yaptın mı?
Evet bu sabah yaptım, ben bu sefer çok silikte olsa gördüm. Birincisi Mavera arkadaşımızın efektlediği, ikincisi efektsiz olan...

Ama şuan acayip ağrım var belimde regl ağrısının aynısı, daha öncesinde yoktu ağrım

Eklentiler

• Screenshot_20211126-190303_Chrome.jpg
    Screenshot_20211126-190303_Chrome.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 74
  • 20211126_081017.jpg
    20211126_081017.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 81
Evet bu sabah yaptım, ben bu sefer çok silikte olsa gördüm. Birincisi Mavera arkadaşımızın efektlediği, ikincisi efektsiz olan...

Ama şuan acayip ağrım var belimde regl ağrısının aynısı, daha öncesinde yoktu ağrım
O zaman evrene iyi msj gönder. Dur bakalım belki de adet olacaksın diye değildir bu ağrıların. Ki çoğu belirti adet ile aynı ve ayırt edemiyorsun. 🙏🌼🥰

Bende 28 ini beklemeyi düşünüyorum çünkü normal döngüm o zamandi çatlamayı erken gördügüm için gelmesi gerek diye düşündüm bilim dilinde nasıl açiklanıyor bu durum bilmiyorum 🤣🤣 ..pazartesi olmazsa eğer kan veririm direk kaset test felan yapmam 😁
İns canım yarın pozitifi görürsün haber ver banada

Kız benim doktor takibindeydi yumurtlama günüm kendisi söyledi 1 gün önce çatlayacağı zamani, testlede doğruladım benim ilaç kaynaklı gecikme diye düşünüyorum Letu'nun etkisidir belki bilmiyorum gebe olmadigima eminim, kistte olmadı beklicez geleceği günü pazartesiye kadar süresi var ya gelir ya gelir 🤣🤣🤣
Ben ilaç falan kullanmadim . Kistde yok çünkü yeni tedaviden çıktım. Anlamadım canım stres kaynaklı diye dusunuyorum

Kız benim doktor takibindeydi yumurtlama günüm kendisi söyledi 1 gün önce çatlayacağı zamani, testlede doğruladım benim ilaç kaynaklı gecikme diye düşünüyorum Letu'nun etkisidir belki bilmiyorum gebe olmadigima eminim, kistte olmadı beklicez geleceği günü pazartesiye kadar süresi var ya gelir ya gelir 🤣🤣🤣
Senin de yarın 28doluyo degilmi

Senin de yarın 28doluyo degilmi
Benim yarın son adetimle 30.ncu gün oluyor canım yani yumurtlamadan sonraki 17.nci günüm oluyor ..Azonce bişey okudum bence biz bidaha test yapalım yumurtlamadan sonra 14.ncu gün adet olunmazsa ya gebelik oluyormuş ya da çatlayan yumurta kistleşebiliyormuş acaba kiste mi döndü çatladıda..Bide yumurtlamadan 24 saat öncesini degerlendirmek gebelik şansını arttiriyormuş..

Benim yarın son adetimle 30.ncu gün oluyor canım yani yumurtlamadan sonraki 17.nci günüm oluyor ..Azonce bişey okudum bence biz bidaha test yapalım yumurtlamadan sonra 14.ncu gün adet olunmazsa ya gebelik oluyormuş ya da çatlayan yumurta kistleşebiliyormuş acaba kiste mi döndü çatladıda..Bide yumurtlamadan 24 saat öncesini degerlendirmek gebelik şansını arttiriyormuş..
Benim bugün 16.gunum. toplamda yarın 28.gunum olacak yumurtlamadan sonraki. Ben 13.gunu test yaptım bişey çıkmadı. Olduğunda düşünmüyorum canim. Ama sen yap yarın.yumurtlama günü değerlendirdik ama öncesini hatırlamıyorum canim

Canım bu ay zaten akıntım.baslayinca her gün degerlendircez akıntım.bitene kadar

X