KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Himmm analdim canım bakalım o zaman öyle olursa buda bir bilgi teşekkür ederim zaten olmaz sa bende mfk deneyim dedim canım sen ne yapıyorsun iyi miisn

Bende 3.cok erteledim maddi ve manevi yönden hep 35 te yaparım diyordum sanki hemen olacakmis gibi ama bizim istediğimiz tarihte değil Allah'ın dediğinde olur.tabiki tek istediğim çocuklarımın hayırlı sağlıklı bir birey olmaları Allah im herkese yaşatsın bu duyguyu sizi çok iyi anlıyorum İlk evlendigimde benim de2sene sonra oldu çok üzülüyordum şu anda benim 3.istemeye sanki hakkım yokmuş gibi düşünebilirsiniz ama herşeyi bu 3.ile yaşamak istiyorum

Yok, sizin tabi ki hakkınız. Ben yalnızca yaşadığımız dönemde dünyaya gelecek çocuklara üzülüyorum. Olursa eğer bir çocuğum onun için de aynı şekilde. Ben de isterim birden çok çocuk belki ama sanıyorum ki param bir çocuğun geleceğini güvence almaya yetecek. Mutlu bir çocuk ve mutlu bir birey olacaksa dilerim ki 3. Çocuğunuz dünyaya gelir. Kendi çocuğum için de dileğim bu. Eğer sağlıklı, mutlu, hayırlı bir çocuk olacaksa dünyaya gelsin

Çok şükür çocuklarımı en iyi şekilde yetiştiriyorum hiç bir şey dende mahrum bırakmıyorum zaten kendimize guvenmesek dusunmezdim.oyle sizin düşündüğünüz gibi olsunda nasıl olsa büyür havasında değilim bunca sene zaten kendimize guvenmedigimizden istemedim.tabi sonumuzun ne olacağını da kestiremeyiz.takdir Allah'ın

Tabi. Kusura bakmayın sizi tanımıyorum, imkanlarınızı bilmiyorum ve amacım size yüklenmek değil. Dediğim gibi günümüz koşulları nedeniyle şu anki gençlere,çocuklara ve doğacak bebeklere çok üzülüyorum. İnsallah bugünlerden daha güzel günlerde yaşarlar. Size de en sağlıklısından topaç bir bebek diliyorum

Bende biraz yukseldim sanki kusura bakma hep böyle bir anlayış var çocuğun varsa neden istiyorsun sanki hakkımız yokmuş gibi burda bir kaç kez de gördüm böyle düşünceleri o zaman topigin ismi değişsin hiç çocuğu olmayanlar diye o zaman 2.3 çocuk düşünenler katılmaz buraya böyle şeylere de maruz kalmayiz

Yok, topikte herkese yer var. Herkesin çocuk konusunda görüşü, beklentisi farklı. Ben forumda değil ama başka yerde 35 yaş üstü çocuk isteyenlere bu yaşta olur mu, çocuk liseye gittiğinde sizi anneanne, dede zannederler diyenleri de gördüm herkesin kendi düşüncesi
İşte. Hayat da bizim işte, istediğimizi yaparız

Yumurtlama esnasinda mi yoksa yumurta catlarken mi agri oluyor canim? Ben yogun sekilde 5-6 saattir kasik agrisi yasiryorum, bugün ovulasyonda Pik gördüm ama suan catlama mi yoksa yumurtlama mi yasiryorum merak ettim
Tam çatladığı an ağrın diniyor.. O yumurtanın gelişim ağrısı..

Yapacaz artık mecbur
Kuzu benim çok acıdı canım.. Ben regl sancısı çekmediğim için açıdı ama nasıldı biliyor musun? Yaraktan kalktın regl olduğunu anladın hafif rahim atmaya çalışıyor öyle.. yani ben bile dayandım o ağrıya.. Ki bende tüpte akış az olduğu için oldu.. Açık olunca ağrı olunuyormuş. Bir de açma işleminde kataterle tazdikli sıvı gönderdiker o an..
Ama sana zaten söylüyorlar bu işlemi yapıyoruz hafif acıycak diye..
Ya da ağrıyı söyle düşün arkadaşın aniden sana hortum tuttu ağzını kapattıgı o ilk yüzüne çarpması gibi..

Kuzu M-Mavera2048

Ay kalbim duracak gibi, sence var mı? Görüyorum gibi

Eklentiler

• 20211126_081030.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 110
  • 20211126_081017.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 99
Ay yanılıyor muyuz acaba kalbim güm güm atıyor şuanda
14.günde bu kadar belli belirsiz çıkar mı ki
Valla kuzu burda 14 15 te bişey görmeyip 17 de pozitif görende var
12. Günde öğrenende var
Ben en son 13 te pozitif görüp 14 te negatif görmüştüm
14. Gün iğne etkisi kalmaz gibi geliyor bana ya hayırlısı bakalım
Haftasonu bekle bence, çizgide artıs olcak mı
Zaten reglde gelmesse pazartesi hemen kan testi verirsin olmaz mı kuzucum

Kuzu ben net görüyorum hafif karartınca bile çıkıyor.. Dünkine göre nasıl artmış mı
Gerçekten sinir oldum ya acile geldim başım ağrıyor çok kötüyüm dedim. Gebelik var mı dedi evet olabilir dedim. Acilden hcg bakamıyoruz acil bir durum olmadığı için dedi. Gerçekten bu zamana kadar özele gittiğim için kendimi bir kez daha tebrik ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…