KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Spekulumda acı olmadı bende zaten aslında korktum görünce 😂 ilaç ağrısı korkutuyor ana ne yapalım çekecez artık. Anestezi almak istemiyorum bir daha, uyutulmak bana rahatsız edici geliyor
Ben hayatımda hiç anestezi almadım. Bana da o daha korkutucu geliyor. Bir de boşuna anestezi gibi hsg’de. Acı eşiğin düşük değilse alma.
İşlem sen oraya yattıktan 10 dakika içinde tamamlanıyor. Spekulum takilmasi, ilaç verilmesi 3 dakika gibitoplamda. Sonra hiç acı olmadan film çekiyorlar, sen sadece yatıyorsun. Sonra da bas git diyorlar. 10 dakikada çıkıyorsun odadan.

Ben hayatımda hiç anestezi almadım. Bana da o daha korkutucu geliyor. Bir de boşuna anestezi gibi hsg’de. Acı eşiğin düşük değilse alma.
İşlem sen oraya yattıktan 10 dakika içinde tamamlanıyor. Spekulum takilmasi, ilaç verilmesi 3 dakika gibitoplamda. Sonra hiç acı olmadan film çekiyorlar, sen sadece yatıyorsun. Sonra da bas git diyorlar. 10 dakikada çıkıyorsun odadan.
Ben de anesteziden çok korktum, kürtaj olmasa almazdım. Bişi hatırlamıyorum ama Mal gibi oluyorsun ya bidaha almak istemem inşallah gerek olmaz 😢

Bende tek belirti bel ağrısı ama bel fıtığı var bende o arttı sandım başka hiçbirşey yoktu ben mfk denedim ilk denemede tuttu tavsiye ederim ovulasyonu 5 aydır kullanıyordum inşallah bu ay olur sizinde ama olmazsa bence mfk yöntemini deneyin benim tek tüple ilk denemede oldu
Hayırlı olsun cnm Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat nasip etsin. Doktorun söylediği takviyeleri kullandın mi peki arisutu bal polen karışımı fln

Ya bi de kısmet olursa doğuracağız. 1 dakika bile sürmeyen acı ne ki? Kimbilir doğum nasıl 🤔 kadınız biz, hallederiz o kadar aciyi 😁
Valla ben doğumda ya ikiside bagirtmisti beni canım okadarda tatlı değil ama 2006yaptirmistim o zaman la şimdiyi bilemem bir kez daha yaptırdım anestezi li hiç bir şey hissetmedim

Acilmayinca kısa sürmüyor sizinki acikmi çıktı sonucu
Benim açık çıktı. Bende de epey ağrı oldu ama ilacı verdiklerinde. Kimisi hiç anlamadım falan diyor ama ben öyle bir şey iddia edemem. O aciya 10 üzerinden 8 veririm ama kısa sürdü neyse ki. Belki bende kullandıkları makine de öyle son teknoloji değildi.

Merhaba seninle günlerimiz çok yakın☺️18 pik 20 çatlama 30 Kasım beklenen adet hiç belirtim yok benimde canım ya 2 gün evvel bel ağrısı vardı bende şimdi yok 3 4 gündür basim ağrıyor sadece bide sabah dedim ateş olceyim 36.6 çıktı gün içindede aynı çıktı ateş tabloları varya hamislerin hani ona istinaden baktım bende normali 35 35.5 falan çıkar 36.6 düşündürdü beni aceba diyorum ama belirtim yok yani 💙😕
Canim eğer 20 si çatlama olduysa catlamanin üzerinden 14 gün geçince adet olursun büyük ihtimalle o yüzden bat tarihin 2 Aralık olur

Benim açık çıktı. Bende de epey ağrı oldu ama ilacı verdiklerinde. Kimisi hiç anlamadım falan diyor ama ben öyle bir şey iddia edemem. O aciya 10 üzerinden 8 veririm ama kısa sürdü neyse ki. Belki bende kullandıkları makine de öyle son teknoloji değildi.
Dediğim gibi herkeste bir değil ben hiç unutamadım Bir daha asla anestezi siz yaptırmam

Spekulumda acı olmadı bende zaten aslında korktum görünce 😂 ilaç ağrısı korkutuyor ana ne yapalım çekecez artık. Anestezi almak istemiyorum bir daha, uyutulmak bana rahatsız edici geliyor
O ilaç ağrısı saniyelik emin ol 5 6 saniye belki sürüyo belki sürmüyo o yüzden hiç anestezili almaya gerek yok. Normal doğum yapmış biri olarak söylüyorum doğumun yanında hiçbise boşuna anestezi alma

Yok hayır 3. İlk çocuğumda uğraştım hsg cektirdigim ay hamile kaldım sonra ikinciyi istemeden oldu hatta çok ağladım zamanı değildi hiç kendiliğinden hiç planlamadan şu anda da 3.istiyruz ama 2.5senedir olmuyor maalesef
Owww 3 çocuk düşünemiyorum 🤦🏻‍♀️ Hayırlısı olsun. Ben 35 yaşındayım, umarım bir çocuğum olacak sonra defteri kapatacağım 😁 yaşınız kaç?

Owww 3 çocuk düşünemiyorum 🤦🏻‍♀️ Hayırlısı olsun. Ben 35 yaşındayım, umarım bir çocuğum olacak sonra defteri kapatacağım 😁 yaşınız kaç?
3diyemeyiz daha olmuyor çünkü Bende 36yasindayim 2cocugumu çok küçük yaşta doğurdum büyüttüm hiç bir şey anlamadım ne hamilelikten nede bebek bakımından aradan o kadar zaman geçti ki 11yil tam tekrar bir özlem sanki İlk çocuğum olacak mis gibi ama maalesef olmuyor dilerim ki önce hiç çocuğu olmayana bu duyguyu tattirsin sonrada bana

Canim eğer 20 si çatlama olduysa catlamanin üzerinden 14 gün geçince adet olursun büyük ihtimalle o yüzden bat tarihin 2 Aralık olur
Selamlar ben size mi yazdim
Merhabalar nasilsin canım iyi miisn ben sana mı yazdım yanlisikla ama bilemedim yazdım bı bayan günlerimiz yakındı da ama 30 Kasım gosteriyor canım benim 24 günde bı oluyordum ya ondan 30 Kasım gosteriyor o zaman çatlamaya göre 2 Aralık mi olacak yani simdi canım ❤️

3diyemeyiz daha olmuyor çünkü Bende 36yasindayim 2cocugumu çok küçük yaşta doğurdum büyüttüm hiç bir şey anlamadım ne hamilelikten nede bebek bakımından aradan o kadar zaman geçti ki 11yil tam tekrar bir özlem sanki İlk çocuğum olacak mis gibi ama maalesef olmuyor dilerim ki önce hiç çocuğu olmayana bu duyguyu tattirsin sonrada bana
Bizim yaşlarda bu işler zorlaşıyor sanırım. Ben 6 yıllık evliyim aslında ama iş güç, ekonomik durumlar vs derken çocuk fikri bugünlere geldi. Bir de hemen olur sanıyordum, olmadı 😃
Günümüz koşulları çok zor. Maddi ve özellikle manevi olarak yetebilecek herkese dilediği kadar çocuk diliyorum ben de. Bir de sana 3. Bebekten öncelikle var olan çocuklarına sağlık ve mutluluk dilerim 🤗

Selamlar ben size mi yazdim

Merhabalar nasilsin canım iyi miisn ben sana mı yazdım yanlisikla ama bilemedim yazdım bı bayan günlerimiz yakındı da ama 30 Kasım gosteriyor canım benim 24 günde bı oluyordum ya ondan 30 Kasım gosteriyor o zaman çatlamaya göre 2 Aralık mi olacak yani simdi canım ❤️
Yok canım bana yazmamışsin benim görünce dikkatimi çekti bende bilmiyodum sonradan öğrendim catlamadan 14 gün sonra regl olunduğunu. Ben hep catlamadan 14 gün sonra regl oluyomusum gerçekten o yüzden seninde öyledir 2 Aralık bat tarihin olarak hesapla

X