KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yumurta çatlamasında kasık ağrıları olur. Benim yumurtlama 14 gün önceydi 10 Kasım da sağlık ocağında kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 Sizce bu testi tekrarlatmam gerekir mi Ballgrill hanım zira adet olmadım daha. 10 gün önce kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim olmuştu doktoruma instagram dan sorduğumda Yumurtlama kanaması olabilir demişti. Kafam çok karışık.
Yumurtlama esnasinda mi yoksa yumurta catlarken mi agri oluyor canim? Ben yogun sekilde 5-6 saattir kasik agrisi yasiryorum, bugün ovulasyonda Pik gördüm ama suan catlama mi yoksa yumurtlama mi yasiryorum merak ettim

Sen burda hepimize moral veriyosun ama
Sana hiç yakışmıyor böyle ümitsizlik kuzu😒
Ya ümitsizlik demeyelim de... çok yoruluyorum artık canım. Ne yapsam nasıl hareket etsem hangi yolu denesem olmuyor. Tüp bebek şansım zaten yok.Malum maddiyat..Aşılama desen çok düşük bir şans ki..olmazsa oda ayrı bir hayal kırıklığı. Bu 4 yıllık süreçte çok yıprandım. Ne yapalım bazen olmayan birseyi zorlamamak gerek diye düşünüyorum. Amaannn ne bilim bugün farklı duygu içindeyim 😌bakmayın siz bana. Ben bekliyorumsizlerden güzel haberler. Emin ol sizlerden gelen her güzel haberde okadar mutlu oluyorum ki. Rabbim hepinize tattırsın🙏🏼

Kızlar bata 8 gün var. 20 Kasım Yumurtlama, 21 Kasım çatlama. Biliyorum çok erken ama kasık ve bel ağrısı çekiyorum. Adetten bi kaç gün önce olur normalde ağrılarım. Böyle erken olup gebelik öğrenen var mı aranızda?
Merhaba seninle günlerimiz çok yakın☺️18 pik 20 çatlama 30 Kasım beklenen adet hiç belirtim yok benimde canım ya 2 gün evvel bel ağrısı vardı bende şimdi yok 3 4 gündür basim ağrıyor sadece bide sabah dedim ateş olceyim 36.6 çıktı gün içindede aynı çıktı ateş tabloları varya hamislerin hani ona istinaden baktım bende normali 35 35.5 falan çıkar 36.6 düşündürdü beni aceba diyorum ama belirtim yok yani 💙😕

Evet bir adet dönemi geçtikten sonra çekilecek. Nasıldı zor muydu ahestezisiz?
Ben de daha yeni anestezili çekildim canım bence büyük rahatlık anestezi alacağını bildiğim halde kendimi yedim bitirdim canın işlem sırasında hic yanmayacak olsa bile o pozisyon bozuyor psikolojiyi

Ben de daha yeni anestezili çekildim canım bence büyük rahatlık anestezi alacağını bildiğim halde kendimi yedim bitirdim canın işlem sırasında hic yanmayacak olsa bile o pozisyon bozuyor psikolojiyi
O pozisyona çok girdim be anacım 😂 kürtaj anestezili oldu ama kürtajdan sonra defalarca çatala oturdum, spekulum bile taktılar 🤣 tramvalarım büyük

O pozisyona çok girdim be anacım 😂 kürtaj anestezili oldu ama kürtajdan sonra defalarca çatala oturdum, spekulum bile taktılar 🤣 tramvalarım büyük
Bunda da spekulum takıyorlar. İlacı verince epey bi ağrı oluyor ama çok kısa süreli. Kendini kasmazsan eğer bi ah diyorsun sonra hemencik bitiyor.

Bunda da spekulum takıyorlar. İlacı verince epey bi ağrı oluyor ama çok kısa süreli. Kendini kasmazsan eğer bi ah diyorsun sonra hemencik bitiyor.
Spekulumda acı olmadı bende zaten aslında korktum görünce 😂 ilaç ağrısı korkutuyor ana ne yapalım çekecez artık. Anestezi almak istemiyorum bir daha, uyutulmak bana rahatsız edici geliyor

X