KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bekle bakalım iki gün daha öyle kan ver inşallah güzel hayırlı sonuç alırsın canim
Kan testi yapmıyolar canım anlamlandıramadığim bir sekilde. Ama 28 kasımda son kez test yapıcam adet olmazsam negatif çıkarsa ki 16. gün oluyo muhakkak çıkar varsa.
Sonra olamıyorum gebelik yok diyip söktürücü isticem artık

Yok doğal yoldan pek mümkün görünmüyor.. Taze transfer ile aynı ay işi çözmekte mümkün o yüzden rahime müdahale edecek ilaç vermek istemedi ama ben izin alamıyorım diye istemedim . Birde dondurulmuş embryo da başarı oranı daha yüksek rahim dinleniyor diye herhalde.. Onu sa ön görerek 1 ay ara vericem.. zaten transfer sonrası 10 gün izin alacağım..

Estrofem, progestan fitil ve aspirini ben de kullandım. Rahmim inceymiş ama bunları kullandıktan sonra hemen normale döndü. Çok faydalı bence, iğne ye gerek kalmaz inşallah
İnş gerek kalmaz.. işte doğl olmayınca baya dışardan yükleme yapılıyot..

Beta size çok düşük değil mi?
ikinci kanda belli olur o ne zaman döllendiğini bilmiyorsunuz bile ne zamandı yumurtlama günü üzerinden ne kadar geçti hem kafanızı bulandırmayın kötüyü düşünmeyin tadını çıkartın :)

Aynen öyle yaptım gittim direkt doktora durumumu anlattım farklı bir şehirden geldiğimi daha fazla vakit kaybetmek istemediğimi bulunduğum şehirdeki hastanelerde özeller dışında makine olmadığını vs söyledim adet öncesi sonrası açıkçası pek hatırlayamiyorum bunu.. iki güne randevum oluşturuldu işlem için

Bence de sebepsiz değil ben de öyle düşünüyorum hehe bana kalsa ben de yaparım da eşim acele etmiyor ama cok ta salmicam=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…