KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım Negatif...kendime çarpı koyup Aralık ayına alabil

Amin cnm senden alırız İnşallah güzel haberi
Sağlıkla hayırla insAllah canim benim bata 8 gün var bakalım nasip vede hayirliysa olsun yoksa zaten olmasın rabbim her şeyin hayırlısını versin bakalım ❤️❤️ilk defa ovu denedim hiç bir şey hissetmiyorum erken daha gerçi 5 gün önce yumurtlama oldu yani dime erken ☺️ bekleyim göreceğim 🥰

Hatta şöyle göstereyim silikleşerek devam etti ama ama adet oldum çetlatma iğnesi olmuştum onun etkiside olmuştur belki ama 5in altındaki sonuçları bile gösteriyo o yüzden bu testte hiç güvenmiyorum
Ama testler çok net canım nasıl oluyor bata son kaç gün hiç belli olmaz bence ama adet oldunuz mu

Hatta şöyle göstereyim silikleşerek devam etti ama ama adet oldum çetlatma iğnesi olmuştum onun etkiside olmuştur belki ama 5in altındaki sonuçları bile gösteriyo o yüzden bu testte hiç güvenmiyorum
Kimyasal yaşamışsınızdır

Dün akşamdan beri felaket derecede midem bulanıyo 🥺 bulaşıkları zor yıkadım deterjan bile beni mahvetti.
Ne kadar sitelerde ve gebelik makalelerinde kesinlikle bu kadar erken baslamaz 7. Haftadan sonra deselerde 2. Gebelikte 2. Haftada bulantiyla oğrenmistim.
Ama ayriyetten bu bir regl belirtiside para verip test almakta istemiyorum. Cünkü 7 tane test harcadım bu ay 🤷‍♀️😁

Adet gelmeden umudunu kaybetme 🤍
Akşamında geldi.... Bugün tüp bebek tedavisi için görüştüm. Yarın tüp bebek sürecine gireceğim... Hayırlısı... Umudum daha fazla arttı :) Senden haberleri bekliyorum. Takip etmeyeceğim için bildirim gelmiyor. Beni etiketlemeyi unutma inşaAllah güzel haberler alacağız. :)

Akşamında geldi.... Bugün tüp bebek tedavisi için görüştüm. Yarın tüp bebek sürecine gireceğim... Hayırlısı... Umudum daha fazla arttı :) Senden haberleri bekliyorum. Takip etmeyeceğim için bildirim gelmiyor. Beni etiketlemeyi unutma inşaAllah güzel haberler alacağız. :)
Dilerim herşey gönlünce olur canım, en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz 🤲❤️ ben de çok fena grip olmuşum ilaç içmeden nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Bebeğim 15,5 aylik, tedaviyle olmadı. Su anda da planlı gebelik istiyorum. Bu ay ilk denememiz. Aralarında 2 yas olacak kismetse.
Ne güzel.aizin adınıza çok sevindim umarİm ilk denemnizde de başarılı sonuç alırsınız..ama birşeyi anlamıyorum zaten kendiliğinden gebe kalabiliyor ve plan kurabiliyor ve Allah bağışlasın bir tanede evladınız var..ki ben bu gruplara yazarken genelde zorlu yollardan geçen kişiler oluyor anlamadığım neden burda paylaşım yapiyosunuz bunu samimiyetle soruyorum çünkü bir çoğumuz için bırak planlı gebelik plansizi tedavilisi falanda nasip olmamisken insan bazen incinebiliyor beni anladığınızı düşünüyorum sağlıklı gebelikler dilerim

Dilerim herşey gönlünce olur canım, en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz 🤲❤️ ben de çok fena grip olmuşum ilaç içmeden nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Ateşin varsa parol içebilirsin. Ihlamur çok güvenli limon bal ıhlamur içebilirsin. Zencefil bal az miktarda içebilirsin.. Çok geçmiş olsun.. İnş güzel haberler alırız.. Ve yüz yüze görüşrüz

Bu ay piksiz bir yumurtlama oldu heralde dun gayet fena degildi ovu testim ama bugun silik :KK43: catladi mi nedir. Kasiklarimda agriyo deli gibi sanirim bu ay da olmicak🤷‍♀️🥺

Ateşin varsa parol içebilirsin. Ihlamur çok güvenli limon bal ıhlamur içebilirsin. Zencefil bal az miktarda içebilirsin.. Çok geçmiş olsun.. İnş güzel haberler alırız.. Ve yüz yüze görüşrüz
Biz de az önce gidip ıhlamur aldık, birazdan demleyip içeyim. Çok teşekkür ederim canım 🥰

Kimyasal yaşamışsınızdır
10.günde kan tahlili vermiştim sonucum 6 çıkmıştı kan verdikten sonraki testlerim bunlar bende sizin gibi düşündüm ama 6dan düştükçe neden hala bu kadar net çizgi belirdi anlamadım. Doktorumda iğnenin etkisi geç geçmiştir belki dedi. Velhasıl prodoctor bana hiç yaramadı😄

X