KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnsallah doğum günü hediyesi olur sana bebişin

İnşallah ben değerlendirym bunu pcos olduğum için hep dalgalı gidiyordu ama bugün baya koyu çıktı

Merhaba. MedicalPark Florya’da Prof. Hüseyin Cengiz var. Yanlış hatırlamıyorsam 7 düşük yapmış gebeliğini takip ettiğim biri var diyordu. Biraz sert bir doktor ama işinde çok titiz, herşeye en baştan bakıyor belki faydası olur

Teşekkürler sağ olun ileteceğim kadın kim ne derse yapmaya çalışıyor tabi ama olmuyorsa yapma uğraşma ne demek dime hayal kırıklığı tabikide pes etmem diyor zaten ama tıpta açıklaması yok yapamıyorlar yani bebeklerinde sorunda yok gayet sağlıklı gebelikleri ama bir türlü doğuma kadar gidemiyor zaten en büyük 22 hafta

28 de benim doğum günüm sürpriz bekliyorum. Hadi ins..

Normalde bu kadar gecikiyor muydu canım
Yok canım gecikmiyodu.
4 yıldır 35 günde bir tam günümde regl oluyordum.
Ben korunmuyordum bu arada ilaç almıyodum yani eşim korunuyodu.
Agustostan beri düşünüyoruz çocuk.
Geçen ay 5 gün önce regl oldum sanirım erken yumurtladım.
Bu ayda adet günümde yumurtlama kanaması yaşadım peşi sıra 2 gün ilişki yaşadım.
Haliyle bu kadar geç yumurtlayinca 14 gün regl attı.
Tutsun diye umut ediyorum bende olmazsa devam
Beklemek zor.

Hadi inşallah hayırlısı ile

Mutlaka bir sebebi olmalı. Tabiki herşey ilahi o çok ayrı ama dediğiniz gibi hiç bir doktor olmuyorsa uğraşma dememeli. İyi araştırsın arkadaşınız, fazla düşük yapmış gebe takibi yapan doktorlara gidebiliyorsa gitsin bence.

Bende erken adet oldum bu ay stres üzüntüden reglinin gecikmesi gerekirken ben neden erken oluyorum anlamadım 28 29 günde olurken hep ilk defa 25 günde oldum pazartesiye randevu almıştım hsg için biraz korkuyorum anestezili olacak ve anestezi almak hep aklıma kürtajı getiriyor umarım iyi geçer

Normal SGK üzerine bir perinatoloji gitmiş ama oda her şey yapılmış yani bir sebep yok olmaması için olmazsa tekrar dikiş atılır demiş ama bu arada rahim ağzı yetmezliği bile yok olmadığı halde attılar 22 hafta ilaç verip dogurttular çünkü suyu geldi sancidan ve duramadi bebeği zaten sorunu su erken doğum sancıları başlıyor kadincagiz anlıyor zaten sancım var deyip gidiyor yatıyor hastanede ama o sancı gelince imkanı yok durduramiyorlar suyu azaliyor ve bitince bebek de halen bir şey yok en son ilaç verip doğumu gerçekleşiyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…