KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bence sonuçları çok daha iyi çıkacak. Bizi de bilgilendir, bakalım kullandıklarının faydası olmuş mu diye

Yakın zaman da gitmek istiyorum inşallah çalışıyorum belki yılbaşı tatilinde giderim nasip

Adetin 10. Gunu piki bu aralar bekliyorum iki gun once yaptim denemek amacli komple silikdi bugun yaptim T Cye yaklasmis sanirim bir iki gune pik gorurum insallah
Aynen aynen yakınsa eğer yarın yada ertesi gün pik olur degelendir sende ama günleri sonra silinince catliyor Muş benim dün pik bu günde pik halen silinmedi bakım yarın ne olur

Merhabalar ben de gecen aydan beri gebelik planlayanlardanim ve bu ovulasyon testlerine cok yeniyim.Yeni yeni yapmaya basladim yumurtanin catladgini nasil anliyoruz testden ?
Yumurtlama olduğunda t çizgisi c çizgisi eşit koyulukta veya t çizgisi çizgisinden daha koyu olur. Çatladıktan sonra da t çizgisi silikleşiyor. İyi akşamlar.

Aaa hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin çok sevindim darısı uzun uzun bekleyenlerin başına herkese çok dua et. Termin aldın mı ?
Amin amin inşaallah inşaallah Allah razı olsun. Bugun cuma geç test yaptım. Pazartesi gunu termin almadan direk gideyim diyorum.
Termini geç verirler şimdi.
Pazartesi giderim test yaptım dersem direk alırlar.

Kizlar esim pazartesi icin urolojiden randevu aldi sizce gidince hemen test yaparlar mi biz ne olur ne olmaz diye perhizi uyguladik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…