KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aynı belirtiler bende de oldu canım ama testte çıkmadı Bi türlü 5 gün kala erken gebelik testinde bile belli olmadı benm de bat 17. Çıkmazsa da umutsuz bakma yani herkeste çıkmayabilir testte bide çok yenidr kanda bile zor anlaşılıyor
Hayırlısı olsun hakkımızda. Allah daha fazla aratmasın inşallah, sağlıkla kucaklarımızı doldursun 🙏🏻

Kuzum kalp atışı olmadığı için 9. Haftada kürtaj oldum. Kürtaj sonrası enfeksiyon oldu, 7 gün hastanede yattım. Taburcu oldum geçen cuma, salı kontrolüm vardı iyisin dedi doktorum. 3 ay korun dedi ama 1 adet dönemi beklemeyi düşünüyorum sadece.. Benim heves kursakta kaldı yani
Çok geçmiş olsun canım hakkinda hayirkisi neyse o olsun insAllah tez zamanda sağlıkla sağlıklı bir hamileliğin olur enfeksiyon nasıl oldu canım yani kuretaj da iken mi enfeksiyon kapmişsin yada normal şekilde hastane enfeksiyonu mu geçirdin

Çok geçmiş olsun canım hakkinda hayirkisi neyse o olsun insAllah tez zamanda sağlıkla sağlıklı bir hamileliğin olur enfeksiyon nasıl oldu canım yani kuretaj da iken mi enfeksiyon kapmişsin yada normal şekilde hastane enfeksiyonu mu geçirdin
Valla hastanede kaptım ama operasyon esnasında mu hastaneden mi hiç bilmiyorum 😢

Valla hastanede kaptım ama operasyon esnasında mu hastaneden mi hiç bilmiyorum 😢
Rabbim şifalar versin canım bununla geçmiş olsun insAllah 🤲 üzülme moralini çok çok yüksek tut her şey iyi olur güzel olur ardına bı bakarsın ben bunları yaşamışım dersin ama moral çok çok önemli unutma olur birdaha olur Allah'ın izni ile moralini sen yüksek tut ki her şey iyi olur ❤️❤️❤️

Yarın acilde kan versene bence yükselme olmustur oluştuysa ben geçen ay 15 gün kan verdiğimde 30 du seninde yarın 13 gün fln olucaksa 20 lerde seyirmesi gerekir
Canım ben test yaptım bugün negatifti yarın iğnenin 13 günü salı gününe kadar beklicem o zaman 15 gün oluyor kan için

Geç döllenme olabilir 🤔 umutları kaybetmek yok ne zaman baktırdın☺️
10 kasimda baktirdim o aksam iliski oldu baktim kahverengi akinti geldi adet oluyorum heralde dedim ama 3 4 gundur devam ediyo cok az sadece lavabodayken ve peceteye cok az geliyo bazen

IMG_20211114_002333.jpg

Kizlar ben dediğim gibi ilk defa kullanıyorum 3. Gün ovulosyon testi kırmızı yani yumurtlama olcak mı sizce de yardımcı olursanız sevinirim 🙋🌼❤️

Kizlar ben dediğim gibi ilk defa kullanıyorum 3. Gün ovulosyon testi kırmızı yani yumurtlama olcak mı sizce de yardımcı olursanız sevinirim 🙋🌼❤️
Selam canim devam et erken de olabilir geçte yarın tekrarla idrarı en sonkinde fazlamı damlattin 2. Kırmızı yayik gözüküyor görüntüsü ama yumurtlama her an olabilir buraya at gören arkadaslarim illaki cevap yazar ❤

Değerlendirmeye başlayın biraz fazla damlatmışsın gibi ama olsun değerlendirin

Selam canim devam et erken de olabilir geçte yarın tekrarla idrarı en sonkinde fazlamı damlattin 2. Kırmızı yayik gözüküyor görüntüsü ama yumurtlama her an olabilir buraya at gören arkadaslarim illaki cevap yazar

Selam canim devam et erken de olabilir geçte yarın tekrarla idrarı en sonkinde fazlamı damlattin 2. Kırmızı yayik gözüküyor görüntüsü ama yumurtlama her an olabilir buraya at gören arkadaslarim illaki cevap yazar ❤
Aleyküm selam canım 4 damla damlattim öğlen 2 de yaptım zaten o zaman devam ediyorum ve değerlendiriyorum çok teşekkür ederim 🤗

Ay kızlar yumutlama dönemi çok sancılı geçmişti ilk kez. ama olmadı :KK43: hiç belirtim olmamasına rağmen bugun regl geldi. halbuki regl öncesi cok kötü olurdum. Tüm belirtileri yumutlama döneminde yaşadım :KK43:( ve çok heveslenmiştim :KK43:( üstelik erken oldum regli.

X