KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Arkadaslar ben adet oldum ama sadece lavabodayken kahverengi bi akinti geliyo pecete koyuyorum ona bile dogru duzgun gelmiyo daha once yasayan var mi ilk defa boyle oluyo

Kizlar meraba.Adetimin 7.gununden itibaren akintim.vardi. ovulasyon kullandım bu ay ilk defa . Çarşamba yimurtlamam oldu persembe çatlama. Fakat akıntım hala devam ediyor. Neden olabilir.
Aynen benimde öyle oldu ovülasyon testine göre çatlama oldu dün ama bugün uzayan akıntı devam ediyor dün değerlendirdim ama bugün de mi değerlendirmeliyim

Benim de iğne gününü saymazsak 12 günüm ya ben yüzüstü yere düştüm canım kaldırımı öptüm resmen ön dişim kırıldı yarısı dudağım patladı bugün de bütün vücudum ağrıyor hepsi birbirine karıştı valla bende bilmiyorum adetime son 3 günüm
Çook geçmiş olsun canım Rabbim şifalar versin inşallah çok dikkat et

Arkadaslar ben adet oldum ama sadece lavabodayken kahverengi bi akinti geliyo pecete koyuyorum ona bile dogru duzgun gelmiyo daha once yasayan var mi ilk defa boyle oluyo
Bende yaşadım böyle yerleşme olabileceğinide söyleyenler var ancak ben adet oldum 3 4 gün böyle devam ettikten sonra zamanla akıntı miktarıda arttı ve açıldım sonra

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim gerçekten burada bir aile gibiyiz hepinizden Allah razı olsun inşallah hepimiz için herşeyin hayırlısı olur

Ben de gebeliğimi kahve akıntı ile öğrenmiştim, heveslendirmiyim ama adetime 6 gün kala gelmişti sonra gelmemişti.

Çok çok geçmiş olsun 🙏🏻
Çok üzüldüm kazanıza, umarım şimdi iyisindir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İyiyim canım Allah'a şükür sadece ufak bir diş ve dudak ile atlattım sadece moral olarak üzüldüm çok karın ağrısı çektim âdet oldum diye sürekli diken üstündeydim çatlatma iğnemin etkisi geçmişti gebelik için pazar günü test yapicaktim biraz umutsuzluğa kapıldım

Bemde bilemedim benim üçüncü günüm bu. Çatlama günü değerlendirmiştik. Bı iki gün daha bekleyip geçmezse ovulasyon testi yapcam belki tekrarını yumurtlucam acaba
Aynen benimde öyle oldu ovülasyon testine göre çatlama oldu dün ama bugün uzayan akıntı devam ediyor dün değerlendirdim ama bugün de mi değerlendirmeliyim

Szrszr Szrszr test yaptır dın mı hiç canım.? Oğlumda bende bu sekılde ogrenmstm ve 14. haftaya kadar lekelenmelerım devam etmsti.

Bemde bilemedim benim üçüncü günüm bu. Çatlama günü değerlendirmiştik. Bı iki gün daha bekleyip geçmezse ovulasyon testi yapcam belki tekrarını yumurtlucam acaba
Olabilir belki ikinci yumurta çatlıyordur. Benim elimde ovülasyon testi de kalmadı dün bitti neyse hakkımızda hayırlısı

X