KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım hamilesin gözün aydın o doktorun gözleri kör olmuş daha çok yeni ama kendine dikkat et
Ayyyy inşallah inşallah hissediyorum diyorum kendi kendime o doktor da öyle söyleyince hatta dedi benm bile daha yüksektir bu değerden dedi. Kadın doğum uzmanına sordu eşim ya çok çok yeni Bi gebelik büyük ihtimalle pozitif yada kimyasal da olabilir pazartesi tam olarak belli olur dedi. Bu cuma hürmetine Rabbim hepimizin gönlünden geçen duaları kabul etsin inşallah

Kesinlikle hamilesin gözün aydinnnn

Canım kimyasal olmaz. Değerin yukselir ins ama. Niye böyle soyluyo Doktorlar bilemem..hamilesin

Ay çok biliyorsun sen deseydin ya neden insanların şevkini kırarlar anlamam 5 filan çıksa anlarrim da

Canım sen iki günde bir kan verip takip et 1000 olunca değerin inşallah keseyi de görürsün

Bu mübarek günde dualarımız seninle aryam insallah mutlu haberlerini alırız Amin

Vajinal muayeneyle bakmiyorlar kuzum normal ultrasonda gözüküyor çatladığı..Burda çoğu kişi gebe kalmadan sürekli vajinal muaneye giriyor galiba benim gittigim 4 doktor bakmadı normalden kontrol ettiler 1 taneside izin istedi onay aldıktan sonra baktı tuhafıma gidiyor sürekli girdiklerini gördükçe insani psikolojik olarak yıpratır yahu insallah olmazsin guzel haberlerini alırız

Yavrucum hangi doktorlar onlar bende gideyim alttan bakmayana bu ay doktora gitmeyi düşünüyorum hem enfeksiyon hemde rutin icin

Kızlar ben doktora geldim kasigimdski segirmeden ve akıntıdsn ama doktor smear testi yaptı hormon testi icinde kan aldı ama sonuclar pazartesi cikarmış hamile olma ihtimalim olsa smear testi yapmazdı demi?

kuzum beni carpılasana sana zahmet

Sperm sayısı 148 milyon
İleri hız %50
Motilite 2 ( fakat doktor bunu önemsemedi, en ufak bir sorun da 1-2 yazıyorlar. Zaten kimsenin 3-4 çıkmıyor dedi)

Rahim filmi cektireniniz var mi kayseride gökalp hoca ile çakışmaya başlayacağız ücret icin 3250 tl dedi. Sizce de pahalı degilmi?
Bence çok pahalı. Sen başka yerlerde araştır hsg için bence. Bende 4 ay kadar önce özel hastahanede çektirdim. Anestezili 1.500 tl ye. Anestezi olmadan 1.200 dedi. Orda neden okadar pahalıymış acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…