KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bende Hali merak ediyorum. En son aşılama sürecine girecekti...
Aynen bende o zamanı bekliyorum. Net çizgi göreceğiz eminim :)

Benim de adetlerim çok hafif geçer, çok sancı olmaz. Bunda da yok ama benimki his
Hisleri bosver hiç belli olmazbeni hiç yaniltmayan ateş takibim vardı kesin anlasiliyor adet olup olmayacagin onunla.adet zamanı ateş düşüyor adet olcaksan adete 3 4 kala düşmeye başladı tamam dedim yaa yine yok hatta test yapdim negatif.sonra adet günü ateşim bir anda geri cikdi yerleşme zamanında dusebiliyormus ateş meğer. Ama her ay dusdugu için geri çıkması bile inandiramadi beni kesin hasta oldum falan dedim ondan cikdi yani.ikinci günde yüksek çıkınca gttim kan verdim.yani diycem ben hicbisey hissetmedim kesin adet olcagim diyordum. İnşallah sende anlamadan hamiş olduğunu ogrenirsin çok isterim.

Nasip inşallah canım

Benimde ovulasyon testiyle öğrendim son 3 gün öncesine kadar çok silik çizgi vardı bata yakın 3 gün çok koyu pik gördüm kan testi yaptırdım 62 çıkmıştı illa 80 diye bişi yok yani

Çok geçmiş olsun cnm Allah bi daha göstermesin
İnşallah enfeksiyon tıkanıklık vs yapmamıştır 2 ay sonra rahim filmi dedi. Yumurtam gelişmeye başlamış, normalde 3 ay korunma öneriyorum ama istersen değerlendir dedi ama bu ay cesaretim yok. Bir ay bekleyeceğim en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…