KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben hastalandım kızlar. 28 günde bir okadar düzenli bir adetim vardı. Kurtajdan sonra iyice şaştı 2 gün erken geldi. Gecen ay da 2 gün erken gelmişti. Dongum 26 gün mü oldu acaba bilemiyorum

D vit kaç çıktı hatırlıyor musun?
B12 toplanır aslında, Demir kronik sorun benim ferritin 4
Hiç düşünme veganlığı bence de Problem değil
Benim d vit 7, ferritin 11,b-12 120, folik asit de sınırdaydı.. Omege-3 hiç kullanmıyordum… 6 aydır neredeyse düzenli tüketiyorum artık biraz olsun toparlanmıştır..

Benim d vit 7, ferritin 11,b-12 120, folik asit de sınırdaydı.. Omege-3 hiç kullanmıyordum… 6 aydır neredeyse düzenli tüketiyorum artık biraz olsun toparlanmıştır..
D vit. Önem var bence k2 vitamini ile satılan yağ şeklinde takviyeleri tavsiye ederim, emilimi iyi oluyor.
Senin vitamin değerlerine biraz önem vermen lazım kuzu

Amin canım benim valla tuhaf hisler içindeyim bi tarafım erken mi derken bi tarafım daha ne kadar beklcksn diyo bakalım ilk adımı atalım da biz sonrası Allah Kerim
Erkeni geci senin kendini hazır hissetmenle alakalı kuzum. Ben daha o kafaya gelemediğim için bekliyorum

Konuşmuştuk oradan ekleyeyim :)
Ay bende sabahtan beridir bu konuşmayı aradım durdum Ekim ayı femara kullananlar topiğinde, bulamadım bir türlü. Teşekkür ederim canım yarın yumurtam gelişmişse bende böyle deniycem. Bugün ilişki oldu, yarın iğne olursam 36 saat sonrası ve 24 saat sonrasını değerlendiricem. Çok teşekkür ederim benim doktorum 36 saat sonrası daha sonra ise gün sşırı demişti ama öncesinde de ilişki olmadığı için süreç uzun olmuştu ve negatiflendi. Bir de böyle deneyeyim. Bir de sen iğneni kendin mi yap dedi sana ? Ben çarşamba gittim şuan 16 mm dedi, yarın yine çağırdı. İnşallah 18-20 olmuşsa iğne yapar.

Bak sağdaki çizginin orada.. Biz ne çizgiler gördük. Ama erken gebelik testlerinde hep çıkıyor..
Şaş olanlarda bugün inanıyorum bu ay şaş olmadan o net çizgileri görücez.

Kız Hali nerelerdesin, uzun zamandır görmüyorum sanki seni. Üsttekini yazınca sen aklıma geldin. Hani Ekim topiğinde durmadan ben bu ay hamişim, hamile kalıcam diyip meditasyon yapıyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…