KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hangisini denedin yüz üstü mi beline yastık koyarak mi
Yüz üstü hiç yatmadım. Sırt üstü yat demişti bir yaşlı teyze. Koca karı deriz yaa
Kadın yaşlı ama yıllarca yanına gidip hamile kalmamış kimse olmamış.
O türkiyede ama ben şimdi yurt dışındayım.
Demişti belinin altına yastık koy.
Afedersin ilişkiye girerkende asla ayaklarını uzatma asla. Dizlerine karnına çekerek yap dedi.
Bu şekilde sperm geri dönmeden tüp kanalına giriyor.
Bazı kişilerde sperm ilerliyor bazı kadınlar da sperm geri dönüyor ve yukarı çıkmaya biliyor.

Bende bittikten sonra belimin altına yastık koydum arkadaşım demişti her ilişkiden sonra yapılacak dimi

Hala umut var bence, cuma ya kadar olmazsanız kan testi durumu netleştirir. Hayırlısı olsun, çıkmadık candan umut kesilmez

Bende aynen yaptım bu ay hatta öyle 1saat kaldım ayaklarım yukarıda

Iki defa gittim farkli doktorlara daha erken oldugunu soyleyip yolladilar yani boyle detayli bakmalari icin ne soylemem gerekiyo acaba

Iki defa gittim farkli doktorlara daha erken oldugunu soyleyip yolladilar yani boyle detayli bakmalari icin ne soylemem gerekiyo acaba
Kendinizi kasmayın 1 yıla kadar olmaması normal zaten sağlıklı bireylerde her ay hamile kalma şansı yüzde 25

Biliyorum ama insanin elinde degil hemen olsun istiyo
Önce psikolojik olarak kendini rahatlat tatlım kadın doğuma başka doktora git kasıklarım ağrıyor de öyle bir baksın kist vb birşey varsa görür zaten eğer bir sıkıntı yoksa psikolojik olarak da rahatlarsın

Iyiyi canımcim çalışıyorum sen napiyon 2 gün oluyor ilaç biteli hala gelmedi dün akşam belirtiler vardı ama beklemedeyim bekledikçe gecikiyor sen naptin canim

Iyiyi canımcim çalışıyorum sen napiyon 2 gün oluyor ilaç biteli hala gelmedi dün akşam belirtiler vardı ama beklemedeyim bekledikçe gecikiyor sen naptin canim
Ya niye böyle oldu senin acaba ya, 10-15 gün gecikmen var sanırım. Maydanoz suyyla masajıda mı yapsan acaba?

Ben de yine femara kullandım, yarın döngümün 12.günü, doktor kontrolüm var.

Ya niye böyle oldu senin acaba ya, 10-15 gün gecikmen var sanırım. Maydanoz suyyla masajıda mı yapsan acaba?

Ben de yine femara kullandım, yarın döngümün 12.günü, doktor kontrolüm var.
Yaaa kür falan yapmıyorum korktum valla şuan sadece prowomen kullanıyorum ilaç bitince geliyormuş 10 gün icin de daha bugün 2.gun

Pcoluyum zaten ben adetlerim de cok duzensiz

Aynen erken gebelik testi ile yap net çizgil çıkar…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…