KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Evet öyleleri de var biliyorum, o yüzden günde 1 kere içsem abartmadan diye düşündüm. Aslında biliyorum sürelerini ama 15 gün yap bırak, adetten 10 gün önce yine yap diyor ama zaten benim döngüm 25 gün hiç bırakmamam lazım saçma oluyor. Ben sadece enfeksiyon varsa falan temizlemesi için kısa süreli yapmak istedim. Valla bi o kaldı denemediğim, Allah büyük olacağı varsa olur napalım sağol bilgi için
Canım benim ara kanama olmuştu soğan kürünü içtiğim zaman birde akıntım çok olmuştu
Akıntı, enfeksiyonu temizlediği için oluyormuş zaten. Her yolu, yöntemi denedim bir de bunu denemek istiyorum. Hayırlısı teşekkür ederim

Canım çok erken umutsuzluğa kapılıyorsun. Benim gün kala yaptırdığım beta hcg bile negatif 0.1 çıkmıştı. O yüzden biraz sabret 1 hafta sonra tekrar test yap. Biliyorum zor ama mutlu haberi o zaman alırsın inşallah

Evet kuzum bende bunu anlamadım hatta temmuz grubuna yazmıştım neden böyle oldu diye hiç belli olmuyor en iyisi 2 günde bir ilişki düzenli ilişki… biz bu ay sadece 2 gün denedik o yüzden pekte umudum yoktu zaten. Bu ay doktora gidip yumurtalarıma da baktırıcam ben. Ovulasyona cok bel bağlamamak lazım

Regle 9 gün yapılan test sonucuyla kanıya varma. Varılamaz çünkü.

Erken test yapmayı bırakmak en iyisi. Stres seviyesini arttırmaktan başka işe yaramıyor. 9-10 gün önce test yapıp negatifmiş deyip, kesin sonuç olmadığını bilip yine regl bekleniyor çünkü..

Son düzenleme:

Reglin bir zaman düzensizleşse bile -ki herkeste olmuyor bu- faydası olur zararı olmaz diyorum ben. Enfeksiyon ve kistler temizlenir..

Kuzu fos cıktım ben sanırım yaaaa ben bir şey göremiyorum malesef fosum
Kuzu orda çizgi görünüyor ama kasetteki çizgiye göre daha net olmalıydı.. Bence de fos çıkmış.. Sen artık kırmızılar gelene kadar test yapma.. Çok test yaptığın için çok hatalı teste denk geliyorsun

Kuzum ben artık bu aydan ümidi kestim zaten ya direk diğer aya gecesim var en bastan baslamak daha iyi biz gene 2 günde bir baslayalım gene

Merhaba kaset test kaçıncı dkda böyle çıktı bir de markası nedir testin?
Gebeliğiniz Sağlıkla ilerlesin

Kesinlikle öyle

nasıl ya ne kadar saçma bi cvp bende ondan almıştım acaba bnimkileride mi öle göstermiyor birdaha almıcam

Reglin bir zaman düzensizleşse bile -ki herkeste olmuyor bu- faydası olur zararı olmaz diyorum ben. Enfeksiyon ve kistler temizlenir..
Süre ve dozu abartılmadığı sürece ben de öyle düşünüyorum. Bende de hayra vesile olur inşallah çok teşekkür ederim

Bende hem ebrudan hemde minnak kurabiyeden almıştım benimde böyleydi ama yumurtlama olmamıs daha demişti bana sizinkinden daha soluk snraki testlerde bundan daha soluktu

Eklentiler

• DC6547E2-86C3-4DDD-ABB6-D7917A9ACFB4.png
    483,1 KB · Görüntüleme: 68
Canım yumurta catladiktan sonra 24 saat yaşıyor bir iki gün önce değerlendirme yaptıysan sıkıntı yok ama yarın akşamı kaçırma
2 gün önce degerlendirmiştik. Bugün de ovulasyon testi yaptım ama silik çıktı. Off bu ayi da kaçırdık galiba

Eklentiler

• 20211109_112119.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…