KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Olmayacağına o kadar inandırmışız ki kendimizi halbuki ben de dün onun mottosunu dinleyip gayet iyi hissetmiştim ve artık böyle düşüneyim demiştim

Aynı durum haziranda benım basıma gelmisti. 1 gün önce ovu testi normal cıktı ertesi gün doktor 21 mm yumurta var diyip catlatma ignesi vurmuştu sonra pik olmuştu. O durumu bende pek anlayamadım
Çok karışık işler ya, hatta ben geçen ay pik değil zaten boşuna gitmiyim doktora falan demiştim. Eşim de hayır mutlaka git ve yumurtanın durumunu öğren demişti. Doktor da çok güzel bir yumurtan gelişmiş diyince çok şaşırmıştım.
Çünkü testi doktora gitmeden hemen önce yapmıştım, silikti bayağı

Hayırlı olsun canım ocaktan beri her ay degerlendirdiniz olmadı mı yoksa ara mi verdirdi doktor
Teşekkür ederim canım. Ocakta regl olduktan sonra biz ara vermek istedik. Temmuz ayından sonra yeniden değerlendirmeye başladık. Doktor ara vermeye gerek olmadığını söyledi hatta. Sadece psikolojik olarak ben ara vermek istedim

Günaydın kızlar. Soğan kürüyle alakalı çok yorum okudum aslında. Çoğunluk faydasını görmüş hamile kalmış. Sabah akşam olmasa da günde 1 kere içip denemeye başlayacağım bugün itibariyle. Reglimin son günü bugün. Var mı aranızda yapan daha önce?

Canım onu yapıp hormonları dengesizleşen ve erken ya da geç regl olan çok kişi var. Şifa da olabilir sonrasında uğraştıradabilir. Dikkatli kullanmak lazım. Bir de en azından günde 1 kere içeyim değil de iyice araştırıp hangi başlanacak hangi gün bitirilecek ona dikkat etsen daha iyi olabilir. Youtube da saraçoplunun videoları var ona bir bak istersen

Canım benim ara kanama olmuştu soğan kürünü içtiğim zaman birde akıntım çok olmuştu

Dün aksam üzeri yaptıgım bebe time marka testi sabah tekrarladım fakat koca bir tek çizgi ışığa tuttum evirdim cevirdim yok icinci cizginin yerinde bellilik bile yok sanırım resimde cıkanda kuruma cizgisi felanmış bata son 9 gün var3 gün sonrada doktor kontrolüm var ama ben hamile olmadığıma eminim sanırım

Eklentiler

• 20211108_095122.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 51
Aynen öyleeee valla sabırsızız malesef evettt ben ovulasyondan sonra tekrar takip etmeye devam ettim sonra t çizgisi koyulaşmaya başladı 3 gün koyuydu sonrw kaset test yapınca pozitifi gördüm darısı basına insşalah tez zamanda

Bat 10 kala mı yaptın doğrular mu anladım

Bat 10 kala mı yaptın doğrular mu anladım
aynen bata 10 gün kala yaptım cünkü tek bir geceyi degerlendirdim enfeksiyon olmusum geri günler boş iyilesme süreci geçti iliski uzerindende 10 gün gecince dedim bi test yapayım belli belirsiz bi cizgi cıkmıstı ümitlenmustim aslında

Regl gelmediği sürece umut var kuzucum en iyisi bekleyip görmek hayirlisi diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…