KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. Bende senin gibi burada erken öğrenenlerdenim. Bugün bende kontrol için gideceğim ilk defa. İnşallah bir sorun yoktur ve keseyi görürüm. Bekleyen herkesin test sonuçları da çift çizgili çıksın inşallah
ayyy agzından bal damlıyor aminnnn kuuzm ınsaallaaahh. sen bata kac gun kala ogrenmıstın ?

Dün çizgi yoktu nerdeyse kan degerm 5.8 cıkmıstı bugünki testim bu koyulasmıs artmısmı degerm kızlar 19 aydır olmuyordu ilk defa çift gördüm şoktayım

Eklentiler

• IMG-20211108-WA0030.jpeg
    IMG-20211108-WA0030.jpeg
    70,3 KB · Görüntüleme: 77
İğnenin 11. Günündeyim sonuç hala böyle negatife dönmedi kan verdim sabah sonuç yarın çıkacak belirtilerim adet öncesi belirtileri gibi göğüs ağrım ve dolgunlasma kasıklarım ara ara sancı oluyo batmalar var adet öncesi daha fazla olurdu ama akıntı devam kesilmedi hiç
Canım benim 13. Gününe kadar pozitif sonra negatif sonrada 17. Gün tekrar pozitif sonrada kimyasal oldu

Normal ilişkideki yuzden neyse aşılamadada o ihtimal..Zaten aşılamanın tutması için hizı yuzde 20 nin uzerinde olması gerekiyor, morfoloji 4 un uzerinde olması lazim tabi sayı değeride normal olmalı bunun dışinda tutması zor oluyor, aşılamanin tutma ihtimalinin düşük olduğunu hatta hiç olmadığını bende biliyordum..8 ay erteleme kararı almam bundandi en azindan degerleride yukselir aşılamada hallederiz diye düşünmüştüm..morfoloji zaten 2 olduğu için o düzelmez yükselmezde..8 ayda takviyeyle hizini yukseltiriz yuzde 20 inin uzerine çıkınca aşılama yaparız diye düşünüyorum..
canlar , mutlaka kecıboynuzunu kırıp kaynatmayı deneyın sabah aksam ıcsın eslerınız . bırde bana bır aktar kımyonu butun yemeklerınıze koyun demıstı sperm sorunu ıcın gıttıgımızde. herseye kımyon koyuyorum ben. bıtter cıkolata ve muz da çok önemli diye okudum. bızım ılaclarla hızımız artmadı sonrasında %15 den %30 oldu baya duzenlı yaptık bunları.

Normal ilişkideki yuzden neyse aşılamadada o ihtimal..Zaten aşılamanın tutması için hizı yuzde 20 nin uzerinde olması gerekiyor, morfoloji 4 un uzerinde olması lazim tabi sayı değeride normal olmalı bunun dışinda tutması zor oluyor, aşılamanin tutma ihtimalinin düşük olduğunu hatta hiç olmadığını bende biliyordum..8 ay erteleme kararı almam bundandi en azindan degerleride yukselir aşılamada hallederiz diye düşünmüştüm..morfoloji zaten 2 olduğu için o düzelmez yükselmezde..8 ayda takviyeyle hizini yukseltiriz yuzde 20 inin uzerine çıkınca aşılama yaparız diye düşünüyorum..
yaa ben bunu biyerde daha duydum hastaneye söyledim. doğal yolla şan neyse aşılamada da oran oymuş falan diye . bana o zamn insanlar neden para versin yada aşılaa neden var. doğal yolla olmadığı için aşılama yapılıyor falan dedi. ben de denemeye karar verdim. sayı sıkıntı yok zaten ileri hareket şükür geçen ay 25 di morfoloji 4 yada 5 di . bizde bu rakama kolay ulşamadık 1 lerden geldik. bunada şükür

Yok hic bakilmadi canim biz daha yeni basladik sayilir bende pco var ama esime daha hic bakilmadi 😊
bende de pco var hep sebebini buna yordum hep kendim doktora gittim hep ben ilaç kullandım 1 sene yıprattım kendimi sonra netten burdan gördüm ki sperm testi diye bişey var eşimi bi yolladım ne göreyim ileri hareket 1 . 1 yılımız boşa geçti yani.

canlar , mutlaka kecıboynuzunu kırıp kaynatmayı deneyın sabah aksam ıcsın eslerınız . bırde bana bır aktar kımyonu butun yemeklerınıze koyun demıstı sperm sorunu ıcın gıttıgımızde. herseye kımyon koyuyorum ben. bıtter cıkolata ve muz da çok önemli diye okudum. bızım ılaclarla hızımız artmadı sonrasında %15 den %30 oldu baya duzenlı yaptık bunları.
Kız ben kimyonsuz bisey yapmam zaten pirinç pilavi hariç herşeyde vardır 😁😁 keciboynuzu pekmezi veriyorum arada ama artik her akşam zorla iciricem midem bulaniyor diyor icmiyor..Osmanlı çerezi yediriyorum her akşam bakalim nasıl olacak..Tatlıdan uzak tutuyorum kizartma abur cubur tarzı seyler yedirmiyorum hamur işini biraktırdım biraz düzelir belki yüzde 18 di değeri bi yüzde 25 leri geçersek guzel olacak

Iyı günler kızlar 5 aydır çocuk deniyoruz bi türlü nasip olmadı doktora gidip bi muayene llayım diyorum istanbul avrupa yakasında bağcılar esenle bayrampasa civarında onerebileceğiniz doktor var mı?

Kız ben kimyonsuz bisey yapmam zaten pirinç pilavi hariç herşeyde vardır 😁😁 keciboynuzu pekmezi veriyorum arada ama artik her akşam zorla iciricem midem bulaniyor diyor icmiyor..Osmanlı çerezi yediriyorum her akşam bakalim nasıl olacak..Tatlıdan uzak tutuyorum kizartma abur cubur tarzı seyler yedirmiyorum hamur işini biraktırdım biraz düzelir belki yüzde 18 di değeri bi yüzde 25 leri geçersek guzel olacak
yaaa ben kımyon pek kullanmazdım suan herseye atıyorum :) kecıboynuzu pekmezı artı suyunu artık bızım evde meyve suyu gıbı oldu :) ınsallaaahhh kuzum duzelır . asılama da da vıtamın vs takvıyesı ıle bızımkı %50 olmuştu.

X