KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım küçük olanlar sonradan büyüyüp catlayabilir âdetin 21 günü progesteron bakılıyor bir de kontrole gitmedin mi hiç

Canım kese göründü çok şükür ❤ doktor 1 hafta 10 gün içinde tekrar muayneye gel dedi. Alttan baktı ama hiç ileri gitmeden nazikçe baktı korkulacak birşey yokmuş
Maşallah Kasım ailesinin ilk bebişi gibi diğer arkadaşlarınki de sağlıklı ilerlesin mavibeyazzz bana da dua et aralık ayının bebiş haberini vermeyi Allah nasip etsin diye

Bugün arkadaşımın arkadaşıyla konustum kadın doğumcu bizim doğal yoldan gebelik şansımız varmış, aşılamanın tutmama ihtimali yüksekmiş...Kesin sinav için 8 ay erteledim ya tutacağı olur takviyeyle morfolojisi yükselmezmiş ama hızı yükselirmiş acele etmesinler demiş..Birde yumurtlama dönemi 2 3 saat arayla iki kere ilişki önermiş..3 günde bir ilişki sperm kalitesini arttırıyormuş çok sık ilişki iyi değilmiş..ilişki sonunda erkek 3 dakika öylece kalması gerekiyormuş spermlerin çıkmaması için

Kızlar size bir şey sormak istiyorum. Ben Mayıs ayındaki kürtajımdan sonra 30-28-27-25-25 döngüleriyle adet oldum hep.

En son kontrole gittiğimde yumurtam 32 mmydi doktor kesin olarak kist demek değil; döllenen yumurta bir süre büyümeye devam eder ama kesin hamilelik de diyemeyiz dedi ki nitekim o gün hormon testine bakıldığında çatlama da olmamıştı. Bugün 30. Günüm ve ben hala adet olmadım hayır hiçbir belirtim de yok adet olacağıma dair.
Acaba kistten dolayı mı gecikme oluyor? Ama daha önce de yumurta çatlamayıp fölükül kist dediğimiz kiste dönmüştü ama hiç şaşmamıştı döngüm. Böyle bir şey ile karşılaşan var mı?

Sanki t çizgisi biraz açık gibi geldi emin misiniz. Ay heyecanlandim
Evet bi tik daha açık gibi ama bugün değerlendirmekten bi zarar gelmez, yarın daha koyu olursa yine değerlendirirsiniz en azından içiniz rahat eder. Ben yumurta takibi yaptırdığım bir ayda doktor çatlamak üzere 3 gün üst üste değerlendirin demişti ordan pay biçtim inşallah tutar.

21.nci günu çatlamaya bakıyorlar, hormon testlerine adetliyken bakılır..2 3 gün gecikme olabilir istersen gebelik testi yapabilirsin

bat13 kasım

Bat 15 kaskm hadi hayırlısı
bat13 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…