KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ah kuzum üzülme, inan hepimiz yorulduk ama her ay yeniden umutla başlamaktan başka birşey gelmiyor elimizden.
Senin ilk aşılamaydı sanırım, yorulma lütfen. Maddi olarak sıkıntınız varsa aşılamayı 3'e tamamlayıp tüp bebeğe yönel.
Kader, gayrete aşıktır derler. Biz elimizden geleni yapıp gerisini Takdiri İlahiye bırakalım. Rabbim büyük, elbet bir gün bize de o güzel duyguyu tattıracak.
Şimdi bir kitap okuyorum ismi Masumiyetin incisi Hz.Meryem...
O Rabbim ki, Hz.Meryem'in karnına "kün" diyerek bir evlat yerleştirdi, hem de bir erkek olmadan ve Hz.İsa babasız olarak dünyaya geldi. Ne büyük mucize, sen nelere kadirsin kurban olduğum Rabbim
İnanalım, Rabbimin ol demesiyle olacak herşey...
Sabır sabır sabır

Üzülme canım herseyde hayır vardır dilerim isteğin duan kabul olur tez vakitte duam sana kendime ve tüm evlat isteyenlere

Canım hepsi kafaya taktığımız için böyle oluyor keşke kafamızdan bebek düsüncesni bi sıyırabilsek 1 ay
Hayırlısı olsun canım hakkında vardır rabbimin bildiği vakit saat gelmeyince olmuyor güzel dileklerin için teşekkür ederim teze zamanda güzel haberler verelim insAllah her şey güzel olur Allah'ın izni ile sen hiç bir zaman umudunu ümidini yitirme Allah yeter ki istesin kizlar kısa bir hikaye anlatım kendisi görümcem 7 yıllık evli 5 yıl olmadı aşırı kilolu vs hormonlar bozuk hatta her gittiği doktor ama hepsi dediki olmaz senin çocuğun uğraşma boşuna ağlıyordu eşinden ayrilacagini belirtiyordu psikolojisi oldukça kötu idi eşide evin 1 oğlu başka yok ve tam ümidini umudunu yitirmistiki gebe kaldığını öğrendi hemde kendi kendine zor dönem geçirdi ve bebeğini aldı kucağına sağlıkla aradan 1 yıl geçti oğlu 1 yaşını atlatmistiki bir habrr daha kızı oldu yeni henüz 1 aylık dün gittim o kadar masum ki pembe tenli masAllah subhanAllah kucağıma aldım dua ettim Allah'ım hayırlı zamanda vakti saati ne zamansa bizede o zaman nasip et dedim farklı bir duygu evet ama ben inanıyorum ki rabbim bir şeyleri istediğimizde vermiyorsa bı sebebi nedeni muhakkak var ama biz bilemiyoruz yani diyeceğim o ki kizlar rabbim hiç olamayacak olan çocuğu olduruyor hemde ard arda o yeterli istesin görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler şimdi bu cumanın yüzü suyu hürmetine rabbim hiç birimizin kucağını boş birakmasin aminnnnnn ne olursa olsun moral moral moral moralinizi iyi tutun kizlar uzun oldu kusura bakmayın

Ben 8 ay erteledim aşilamayi zaten bu süreçte gebe kalirsam supriz ve sok olur benim için

kızlar ben bişey merak ediyorum yaa sizdede oldu mu . hiç bekarken yada yeni evlendiğiniz zaman hiç anne olamama korkusu yaşadınız mı . yani kim neden korkarsa başına gelirmiş gibi. ben hep bekarken yaa anne olmazsam, bende çocuk sıkıntısı çekermiyim acaba falan düşünürdüm kötü enerjiyi çektim her halde aklıma gelen başıma geldi. ve öğrendim ki eşimde bekarken böyle şeyler düşünmüş hep ve çevremdede 1 2 kişide şahit oldum . sizde hiç böyle düşünüyormuydunuz ?

Kuzum hatırladım doğrudur ama bu yazdığım isimlerle biz çok aktifiz diye onlar aklımda fix kalıyor sabırla bekliyoruz
Arya Canım bizdede ayni durum var esimde ayni seyi soyledi ben dayanamadim gizliden kayinvalidemle gorumceme soyledim altli ustlu oturdugumuz için pişman oldum..Sakın kimseye soylemeyin daha çok strese sokup psikolojinizi bozarlar ikinizin arasinda kalsın bi sekilde idare edin arkadadlariniz dahi bilmesin

Listede bilgileri ve sonuçlari yanlış olan var mı ????

Canım organik ari sütun var prowomen var d vit var evde bunları kullancam koenzim q10 ve folik asit var ama vitamin içinde var diye ekstra kullanmıcam ayrica omega 3 kullanıyorum hadi bakalım deneyim bende youtubede var galiba yada nette dimi araştırım bi

Saol canim ya bütün düzen bozuldu yaa tedavi de olamıyorum ertelendi

Bende söylemiştim var mı birşey sorusu bile insanı geriyor
Klomen için gittiğimde kadın doğuma mı gittin dediler yok bacaklarım ağrıyor ortapediye gittim dedim artık söylemiyorum hamile olsam bile 2 ayı doldurmadan söylemek istemem

Instagram docdrmfk takip et, YouTube da videoları var

Canım benim kendini topla ve tup bebek sürecine gir ama önce moral ve maddiyat önemli üzüldüm canim zorlayınca hep bi eksiklik aksilik oluyor Allahım tez zamanda yüzlerimizi güldürsün

Ay istemsizce güldüm şu ortopediye gittim mevzusuna mecbur kalıyoruz böyle şeyler söylemeye napalım

Ay evet birde pişman olma durumu var. Eşim diyor biz bize yeteriz. Uğraşamam ben annemin sürekli şu iyiymiş şunu yiyin, bu iyiymiş bunu alın, şu doktor mükemmel ona gidin demeleriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…