KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Erkekler bizden daha fazla stres yapıyor ama belli etmiyorlar eşimdede bu ay panikatak başladı..Yazik valla adamlara hele o semen testi verdiği gün halini görsen üzülursun çok etkileniyorlar
canım semen testi spermiyogram testi değil mi . eşiniz neden bu kadar etkilendi ki .onlar için zor bi test değil. biz kadınlara neler yapılıyor sesimiz çıkmıyor hassas olması gereken bizleriz bence .vajinal muayene o kadar hormon ilacı hsg bilmem neler çekiyoruz

Aynen o heyecanla açmış sanırım yapmayı bilmiyor yada uğraşmada istemiyo snaırım fazlada aktif değil Sitede aynı isimle topikde açmazsa bizimki biraz sallamasyon oldu gibi‍♀ Birde liste yapalım mı dedim azarladı beni ne gerek var diye Neyse kısmetimize bu düştü

Pek hastanelerle ilaçlarla arası yok, bide bir sürü çift varmış üzülmüş etkilenmiş.. Herkes çaresizce oturuyordu felan diyor bende tahmin etmezdim ama etkilenmiş çok

Uygun olduğumda açarim canım yaparim listeyi sonra salarim size siteyi

Pek hastanelerle ilaçlarla arası yok, bide bir sürü çift varmış üzülmüş etkilenmiş.. Herkes çaresizce oturuyordu felan diyor bende tahmin etmezdim ama etkilenmiş çok
evet çaresiziz yapacak bişey yok . ama ben burayı bulduktan sonra şey dedim. meğersem bu sıkıntıyı çeken ne çok insan varmış . bu kadar çok beklemiyordum açıkçası.

Benim bat bugun ama gelen giden yok. Sogan kuru yapmistim bu ay. Etkiler mi acaba geciktirir mi ?

Olmadı Ağustos annelerine geçeriz o topigi bari sen ac

evet çaresiziz yapacak bişey yok . ama ben burayı bulduktan sonra şey dedim. meğersem bu sıkıntıyı çeken ne çok insan varmış . bu kadar çok beklemiyordum açıkçası.
Eskiden yuzde 17 ymiş bu sorunlar son yillarda yuzde 50 nin uzerine çıkmış yediklerimizden kaynaklı olduğunu söylüyor arastirmalar

Ya benim hiç akıntım yok ta ondan sordum

Canım gebelik varsa ona gore takviyelere başlatacak ihmal etme erken öğrenmek daha iyi 35 gün fazla bi süre
29 ekimde yapmistim negatifti canim folik asit kullaniyorum nerdeyse 1 aydir ama yapicam galiba bu ara test

Erkekler bizden daha fazla stres yapıyor ama belli etmiyorlar eşimdede bu ay panikatak başladı..Yazik valla adamlara hele o semen testi verdiği gün halini görsen üzülursun çok etkileniyorlar
Benim eşim de iki kere verdi onun için de tam bir işkence oldu gerçekten

Evet canim d vit damla kullaniyoruz gunde 5 er damla 1 defa. Ikinizde kullanicaksiniz. Ben dün aldım 11.5 lira pahalı değil yandırmadım bile.

Hangi marka, 5 damla günde kaç mg denk geliyor?

Ben Ocean D3 kullanıyorum. Gebelik için başlamamıştım bende baya eksikti o yüzden başlamıştım. 1000IU günde 1 fıs alıyorum. Fıs diyorum çünkü aplikatörü var onunla sıkıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…