KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

3 ay da birseycik kaybolmaz en azından bir kere tüp alın ve eşini besle canım ne bulursan sonra ameliyat mı ne olacak olur gerekirse.
Ve dediğim gibi dost doğru testlerini yap yumurtlama bulana kadar bulunca bulduğun haftayı degerlendir gerisi takdir ilahi.hakkinizda hayırlısı olur dilerim Allah ne zaman insana güzellik saklamıştır kimse bilemez bildiğimiz yoldan asla vazgeçmeyelim
Ol derse olmayacak birşey yok , hayırlısıyla olsun Rabbim yoruldugumuza değdi diyecek evladı versin ❤

Valla canım gerçekten haklısın en azından eşine takviye devam et keçiboynuzu pekmezi fındık fıstık ceviz badem robottan çek macun yap hergun bir kaşık yedir kendinde vitaminlerine baktır eksik olanları tamamla tamamen akışına bırak böyle olunca hormonlarda rahatlayıp belki de kendi kendine hamile kalırsın öyle hamile kalanlar çok

Benim eşimin bile hiç sorunu olmamasına rağmen yumurta catladigi gün ereksiyon ve boşalma sorunu oldu kendini psikolojik olarak sartladigi için

bu ilaca ya 3. gün yada 5. gün başlanıyor ben hep 5. gün başlamıştım adetim 6-7 gün sürüyor .senin bu kahverengi lekelenme işi geçen ay mı olmuştu
Eylül ayında oldu canım hatta lekelenme 8-9 gün sürdü ara kanama bile oldu ama ben hiç takmadım bile yumurta catladiktan sonra geçti sonra kendi kendine 28-29.günde oluyorum şimdi ben ilk 5.gun 2.ay 3 gün bu ayda 5 günde başladım ben incir ile destekliyorum âdetin en geç 15 günü yeterli boyuta geliyor canım

Bence artık test yapmalısın canım bebek olsa cinsiyetini öğrenmeye gidicen pko diye bekletme testi..negatif çıkarsa beklersin
Ama o testi yapip tek cizgiyi gormek cok moralimi bozuyo ya boyle umit ederek beklemek daha kolay

Amin canim arkadasimnl senin test e varmi daha zaman

Bende önceden topik açmıştım en son ben demiştim cidden de öyle oldu kızlar sırayla hamile kaldı bi ben kaldım

çatlatma iğnesinin 7. Günü ne zaman negatife döner 10. 11. Günde kanda baktirsam belli olur mu acaba

D vit nedir ilk defa duydum bide pahalı bişey mi nasıl kullanılıyor. Dr mfa da ok şey kuşşandırıyof. Sadece d vit kullansak olur mu
Evet canim d vit damla kullaniyoruz gunde 5 er damla 1 defa. Ikinizde kullanicaksiniz. Ben dün aldım 11.5 lira pahalı değil yandırmadım bile.

aslında lekenin ilk gününden sayarsak yani pazartesi yarın 5. gün oluyor o şekilde oluyor . yada çarşambayı birinci gün sayarsak yarın başlasam 3. gün oluyor . yarın başlarsam ikisinede uyuyor ilaç . ahahah beynim sulandı . en iyisi başlayım yarın belki pazar geç olur pazartesiden baz alırsa vücut 7. gün olur

Bata kaldı 5 gün ama 2 gündür kasıklarım ağrıyor bu sabah dişlerimi fırçalarken afedersiniz çok midem bulandı hala daha midem kötü canım bişey istemiyor test falan yapmayacağim bu ay bekleyeceğim 2 hafta da geçse bekleyeceğim çünkü geçen ay 1 hafta gecikmeli adet oldum

Evet canim d vit damla kullaniyoruz gunde 5 er damla 1 defa. Ikinizde kullanicaksiniz. Ben dün aldım 11.5 lira pahalı değil yandırmadım bile.
Canım doktor mfa bu ilaçtan bahsediyor oda 73 TL. Senin aldığın hangisi banada atar mısın eşim eczaneye gitmiş Bi ilaç daha göstermişler d vitamini 11.5 demişler daha almadı ama dqmlamı bilmiyor bakmamış

Eklentiler

• Screenshot_20211104_144059_com.whatsapp.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 38
Bende önceden topik açmıştım en son ben demiştim cidden de öyle oldu kızlar sırayla hamile kaldı bi ben kaldım

O yine iyi ben adet olacam diye topik açmıştım mayıs da adet olmamıştım haziranda olmuştum ilkti ve birdaha gelmesin başıma korkunçtu yani topigimde adım yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…