KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canim gozunaydin Rabbım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Ol deyince oluyor canım arkadaşım rabbim daim etsin her anını yaşamayı ❤ çok şükür
Sevincin sevincim beraber daha güzel anlarını yaşamak var sirada

Canım sürekli sebze ve mevsimsel meyve ve protein ağırlıklı beslenirsen sadece bebisine kilo aldirirsin kendin en fazla 5 kilo alırsın sana Yulaf yoğurt keten tohumu öneriyorum hergun bir kase yeşil mercimek bunlar çok faydalı ve protein

Doktorun dediğine göre en erken 8. günde en geç 21. günde yumurtlama olurmuş polikiastik over hastaları özellikle 21. günde ilişki olmalıymış.
Canım bende dün izledim bu ay bu yöntemi deneyeceğim. Bir de mfk hocanın bahsettiği arı sütü polen karışımının markası ne bilgin var mı?

sadece regl gecikmenle mi bildin kuzum hadi bizi bilgilendir birazcik

Canım birde bulantıların başlayınca otomatik olarak 5 kilo verirsin asıl önemli olan 6 aydan sonra doyma içgüdü gidiyor kendi kardeşlerimden biliyorum doymuyorum diye ağlıyorlardi resmen çarpıntı sorunu bende de var ben ilaç kullanıyorum çarpıntı yemekle çok alakalı mideyi çok doldurma ben öyle önüne geçebiliyorum tatlı ve gluten çok nadir tüketiyorum özellikle makarna çikolata ve patates bende çok tetikliyor

Bu kaza ile olan çocuk işini bende anlamıyorum nasıl oluyor benim arkadaşımda hindistanlı biri ile evlendi. Alışana kadar 1 sene çocuk düşünmem asla demişti korunuyorlardı kız 2 ay hamile kaldı nasıl oldu anlamadım dedi kendi bile şaşırdı beklemediği içinde geç öğrendi

Aynen kesinlikle öyle ben takvim uygulamasına göre de gitmiyorum böylece yanılabiliyor çünkü sadece beraber olduğum zamanları işaretliyorum o kadar.

Aaaaa tebrik ederim seni canım. Allah kucağına almayı da, nasip etsin bizede nasip etsin inşallah. Seni topiktem hatırlıyorum rapor için amh aynı düşük çıksa bari falan diyordun çok sevindim senin adına. Allah nelere kadir bak seninde yüzünü güldürdü

Canım bende dün izledim bu ay bu yöntemi deneyeceğim. Bir de mfk hocanın bahsettiği arı sütü polen karışımının markası ne bilgin var mı?
Hoca onuda paylaşıyor aslında instagramda arı sütü yapan sayfa var sayfanın adı suatkaya0854

Gözün aydın canım sağlıcakla kucağına al inşallah

D vit nedir ilk defa duydum bide pahalı bişey mi nasıl kullanılıyor. Dr mfa da ok şey kuşşandırıyof. Sadece d vit kullansak olur mu

Rabbimin hikmetinden sual olunmaz çok sevindim sizin adınıza sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…