KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yaa inşallah ama ben pek ümitli değilim. İnsan yine de test yapıyor bakalım.
Sizin BAT ne zaman
aslında bence pco da daha önemli ovülasyon testleri çünkü biz hangi gün yumurtladığımızı bilemiyoruz bizimki sürpriz yumurta bence bir dene canım instagramda bir gebenin günlüğü Ebru Ceylan var onu da takip et o zaman daha kolay anlarsın testleri yapmayı

18 Kasım

Henuz denemedim ama bende duydum bidahaki ay hem ovulasyon testini hemde bu yontemi kullanmayi dusunuyorum
Zaten bu yöntemin amacı ovulasyon kullanmamak canım. Doktor ovulasyon testini önermiyor, stres yaptığını söylüyor. Bu yöntemde sadece eşler her gün d vit damla kullanacak, doktorun söylediği oranlarda arı sütü, bal, propolis karışımından yiyecek ve 3-2-3-2 yöntemine göre ilişki yaşayacak. Bir de sanırım 3-4-3-4 vardı, videoda anlatıyor hangisi size uygunsa onu yapacaksınız.

Canım arı sütü bal propolis karışımını nerden bulabiliriz hangi marka?

Aynen canım erken gebelik testi yapma boşuna erkendenn bende reglden 1 hafta önce dayanmayıp yaptım bembeyazdı , 1 haftadada işler değişti regl günü gördüm kırmızı çizgileri
Bende yaptım 5 gün kala bembemmbeyazzz hemde moral tabi kide düştü ama hisstmiyorum zaten olacağım sanırım hatta bu gün ovulosyon testi siparis ettim ,,,

Ya şuan bu saatte aklıma takıldı soraym sizlere dedim. Benm pek bilgim yok da.

Eylul ayında spiralimi çıkartırdım. Cıkarıldı muayne etti dr um. Güzel güzel gayet iyi bir sıkıntı yok kuzum dedi. Ama muayne esnasında rahim duvarı ince dedi.

Rahim duvarının ince olması sıkıntılı bir durum degıl mi.?

O esnada bende sormadm ne demek ne anlama gelıyor bı dıye ama aksi bir durum olsa soylerdı heralde.
Ama bi kafama takılmadı değil yani suanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…