KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hadi bakalım hayırlısı yaa Allah büyük bu son 1 hafta en kritik süreçti değerlendirdik ama adete kadar mı değerlendirelim yoksa bırakalım mı bilemedim. Bazen yumurtlama geç oluyor ya
Adete kadar devam canm günaşırı olacak sekılde.

Tabii ben devam edemiyoree cnku şehir dısındaym.
Bu ay olmaz muhtemelen 3 gün degerlendrebıldık.

Nasip bakalm önümüzdeki ay ne olur.

Bu ay topikte bulunan ve isteyen herkese nasip olsun

Beni de ekler misiniz? Umudum var.. Bat 24 Kasım

Kızlar bat a 1 yada 2 gün kalmıştı ve kan testi yaptırdım sonuç 151 dua eden herkese ve yeni gebelere çok teşekkürler. Çok heyecanlıyım 2. Çocuk olsa bile. Ins değerlerim artar ve sağlıkla doğar. Daha önce bir düşük oldu. Belirtilerim göğüslerde hafif sızı ve beyaz akıntı. Bir de duygusal dalgalanmalar.

Canım hayırlı olsun bebişin insAllah Allah'ın izniyle birşeycik olmaz rabbim tamamını erdirsin çok amin bizlerede dua et insAllah cnm akıntım çok. Varmiydi az az mıydı örn verebilir misin birde goguslerde siskinlik adet zamanı gibi mi oldu

Benimde 5 gün var yaptım koca bir bembeyaz çizgi olucam adet galiba bazılarının erkenden gösteriyor olsaydı bendede gösterirdi dime canım ya sence sen iki gün kala kan verdin ama değil mi test yaptın mı evde kendin

Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesn hersey. Maşallah subhanallah

Yaa çok moral oldun canım çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur doktor kontrolünden sonra ilk işim diyetisyene gitmek❤

Canım ben evde test yaptım 30 ekimdi sanirsam yada 31 ekim. Tek cizgi çıktı negatif diye üzüldüm çok. Adet tarihime2 gün kaldı ama 3 gündür beyaz akintim arttı. Daha önce olmazdı. Beyaz puding gibi. Bir de göğüslerim de sızlama oldu.agirlik var gibi. Normalde de çok ufak göğüslerim var benim. O yüzden farkettim. Dolu gibi oldu. Testi erken yaptıysan negatif çıkar canım. Idrar testi yapmadım o yüzden daha. Bu gece aklıma esti acile gittim verdim. Bir de aşırı bel ağrım var. Bir de afedersin gaz. Ama çoğu adet belirtileri olduğu için anlamak zordu. Sadece göğüslerim beni buna itti. Inşallah senin de pozitiftir canım allah isteyen herkese nasip etsin olmazsa bile bir dahaki.ay ovulasyon ile takip ett

Yaa çok moral oldun canım çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur doktor kontrolünden sonra ilk işim diyetisyene gitmek❤
Canım ben daha önce 87 falandım. 58im şuan. Hamile kaldım 60 kilo ile 30kg aldım doğuma varil gibi girdim. Arkadaşım 73 falandı 80le doğurdu. Yani zayıf olanlar çok kilo aliyor ama sen çok almazsın bence. Ben kilomu karbonatlı su içerek vermiştim. Bir de bitki çaylarıyla. Ama sen gebesin o yüzden bunları yapma kafanı takma zaten verirsin emzirirken canım.

Evet canım 5 gün kala negatif çıktı vallahi bende adet olacağım diye 4 gün varya şimdi bu gün ovulosyon testi aldım netten olacağım hissediyorum diye şimdi sende böyle deyince ümit var o zaman insAllah ama ne bilim degiisk bir duygu işte bakalım bu son 4 gün geçecek insAllah hayırlısı neyse o olsun hakkımızda saol canim sende dikkat et kendine bu arada her şeyden malum kış zaten bu arada acile ne dedin kan verdin yani sigorta ise özel zaten direk alırda ondan sordum

Canım dua ediyorum tabi ben de çok dua istedim buradan amin çok sağolasın. Dediğim gibi akintim ole aşırı değil ama bir anda çok geldi ole anladım sonra az az çamaşırımda gördüm. Adet tarihinde kan testi yaptır adet olmazsan canım idrarda benim hiç çıkmıyor gebeliğim. Ilk bebeğimde de hep kanla ogrendim

Canım kadın doğum hastanesi var ya oraya gidip gebelik testi yaptıracağım diye giriş aldım ve yaptırdım. Kadın doğum.hemen yapıyor. Sonuç 2 saate çıkıyor. Özele gitmedim gereksiz pahalı oldug7 için. Tabi kendi doktorum özelde çalışıyor bu hafta ona gideceğim. Sen de istediğin zaman kadın doğuma gidip yatırabilirsin enazindan suphe kalmaz

Mavigrill Yusra-61 H HTCNM -- Blabla -- MaviSasa234 KelebekkB Maviesra ve aklıma gelmeyen diğer kizlar HAMİLEYİM Allahım bana bir mucize verdi resmen inanamıyorum , hikayemi bilen arkadaşlarımda var ben kısaca yazacağım.ben bu adetinle TUP BEBEGE basliyordum tüm işlemlerimi hallettim raporumu aldım adetimi beklerkennn adetim dün gelmedibugün sabah gttim kan verdim sonucum cikdi Allahımin bana en güzel hediyesi oldu inşallah devam eder rabbim nasip eder.2 buçuk seneye yaklaşıyordum isteyeli kimyasal gebelik bile olmadı.hsg sperm testi vs vs sonra amh değerim ilk 0.90 cikdi sonra ozelde verdik 1.30 cikdi sonra tüpe başlayacağım hastanedeki doktor bu amh uyumsuz görünen sayına göre ben tekrar test istiyorum dedi ve yine 1 kusur cikdi.asilmanin şansı az tüp bebek yapalım şansımız artsin dedi tamam dedim vs vs.vaska hiç bir sorun gorunmuyordu Allah'ıma şükür ve tüp yolunda doğal hamile kaldım bunu yazmak bile bir değişik geliyor kelimelerim kifayetsiz kalıyor.allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.hamile kalamayacagim sanırdım artık olsa olurdu bu zamana kadar diye ama öyle değilmiş çok şükür. Allah'tan kısa anlatiyordum kusuruma bakmayın he birde c.tesi günü test yapmisdim bembeyaz negatifdi oturup ağlamıştım olmadı yine diye

Eklentiler

• IMG_20211104_021016.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20211104_013157.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…