KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben geçen sene amh baktırmıştım. Doktor sıkıntı yok demişti. Anlamadığım için pek araştırmadım. Aklıma geldi girdim baktım 4,24 görünüyor. Bu pko göstergesi olabilir mi?
Olabilir canım Pco da amh yüksek benim 6.1 çıktı 27 yaşındayım prolaktin de yüksek oluyor pco da

Kızlar femera demisken ben ilacı 5 gün sabah akşam icmem gerekiyor ama bu akşam 4. Gün akşam içeceğim hapı iş yerinde unuttum sabah iki tane mi içeyim napiyim ya sıkıntı olur mu bı akşam icmesem
Hayır hayır çift doz almayın sakın. Bir fazla doz içiyor gibi yapın onu da yapmazsanız Arada 3 4 saat bırakıp için en azından

Siz hamile olursanız ben de ümitlenicem belirtilerimiz aynı

Kullandım canım bir 4 ay kadar ben yumurtlama ve çatlamayı görüyorum ama olmadı bu ay femara ye başladım bakalım
Anladim canim mesela yumurtlama ve catlamayi goruyosun ya kac gun sonra adet oluyosun yani benimde duzensiz ya yumurtlamadan sonraki suren standart mi yani merak ettim bende kullanicam bidahaki ay

10 kasım Bat ama normalde 10 gün önceden başlardı belirtiler
Evet evet aynı son bir şey sorcam size. Ovulasyon testlerine başlamayı düşünüyorum. Pkoda çok işe yaramadığını söyleyenler olmuş siz fayda sağladınız mı? Hatta bugün elime ulaşınca öylesine yaptım bu şekilde çıktı.

Az önce eşim geldi. Kuzeninin eşi 3. bebişe hamileymiş. Vay be dedim, 5 yıllık evliliğe 3 çocuk millet nasıl üretken yaa

Çocuklardan biri 3 biri 1.5 yaşında biri de yolda
bir de yanlışlıkla oldu demiş valla nasıl oluyor bu yanlışlıkla hiç anlamıyorum. Biz okadar yumurtlama gününü ölçüp biçiyoruz, değerlendirmekte daha mecalimiz kalmıyor ki yerimizden kalkalım. İlaç, iğne, kürler kullanıyoruz. Kurban olduğum Rabbim yine de nasip etmetince etmiyorr, biz hala bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…