KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim duzensiz adet dongum bi onceki ay 52. Gun gecen ay 28. Gun adet oldum uygulamada ortalama bi tarih veriyo ya beklenen adet icin ben ordakine gore yazdim 29 ekimde sanirim yapmistim negatifti
Benim de düzensiz canım bizi ancak picos olanlar anlar ben de çatlatma iğnesi oldum bu ay diye BAT 10 kasım yazdım normalde benim de çok düzensiz

Aynı şey bende de var normalde şişkin be ağrılıydı şimdi o yok

Bide yumurta takibi yapılırken Bi sonraki kontrole kadar çatlamış olursa aşılama iptal oluyormuş bir sonraki aya atıyorlar mış. Belkide 1060 Bi daha alacaklar öyle bişey olursa

Benim de düzensiz canım bizi ancak picos olanlar anlar ben de çatlatma iğnesi oldum bu ay diye BAT 10 kasım yazdım normalde benim de çok düzensiz
Ben geçen sene amh baktırmıştım. Doktor sıkıntı yok demişti. Anlamadığım için pek araştırmadım. Aklıma geldi girdim baktım 4,24 görünüyor. Bu pko göstergesi olabilir mi?

Bakalim bu ay olmazsa ovulasyon testi denemeyi dusunuyorum sen hic kullandin mi

Bide yumurta takibi yapılırken Bi sonraki kontrole kadar çatlamış olursa aşılama iptal oluyormuş bir sonraki aya atıyorlar mış. Belkide 1060 Bi daha alacaklar öyle bişey olursa
Evet eğer çatılarsa iptal.oluyormus canım, bakalım yarın ne diyecekler en aon catlamamislardibeklesinleer biraz

Ben geçen sene amh baktırmıştım. Doktor sıkıntı yok demişti. Anlamadığım için pek araştırmadım. Aklıma geldi girdim baktım 4,24 görünüyor. Bu pko göstergesi olabilir mi?
Ben pkoyla ilgili cok bilgi sahibi degilim ama benim lise zamanlarindan beri duzensiz ama evlendikten sonra daha kisa surelerde olmaya basladim kilo da cok etkili pco da mesela ben kilolu degilim ama 55 in altina bile dussem dondu surem kisaliyo

Ben pkoyla ilgili cok bilgi sahibi degilim ama benim lise zamanlarindan beri duzensiz ama evlendikten sonra daha kisa surelerde olmaya basladim kilo da cok etkili pco da mesela ben kilolu degilim ama 55 in altina bile dussem dondu surem kisaliyo
Benim de kilo fazlalığım yok 54 kiloyum. Ama biraz vermeyi düşünüyorum yine de. Benim hep düzensizdi . Ovulasyon testlerinden sipariş ettim bugün elime ulaştı adet olup bittikten sonra ona başlamayı düşünüyorum. Belki faydalı olur.

Kızlar femera demisken ben ilacı 5 gün sabah akşam icmem gerekiyor ama bu akşam 4. Gün akşam içeceğim hapı iş yerinde unuttum sabah iki tane mi içeyim napiyim ya sıkıntı olur mu bı akşam icmesem

Yas kac canim ne zamandir deniyorsunuz benim 4 ay oldu onceki ay doktor polikistik over dedi kilo verdikce iyilesir aldikca kotulesir ama sen gebe kalirsin biraz daha deneyin olmazsa esine bi baktirirsiniz dedi bende eger gebelik yoksa ovulasyon testi deneyecegim

Kızlar femera demisken ben ilacı 5 gün sabah akşam icmem gerekiyor ama bu akşam 4. Gün akşam içeceğim hapı iş yerinde unuttum sabah iki tane mi içeyim napiyim ya sıkıntı olur mu bı akşam icmesem
Canım bir doktorna sor bence yan etkiai vs olmasın ikisi birden

Eki Görüntüle 2945161 Merhaba kızlar az önce yaptım bu testi sizce pozitif mi ya da bozuk mu
Bence pozitif hemen yarın ilk idrarla başka test yap elinde varsa
Canım benima rkadaşım kilolu hamile kaldı sadece 5 kilo aldı ama gebelik şekeri fln da vardı. Ben 168 53 kiloydum tam 23 kilo aldım hepsini veriyosun ama bence diyetisyene gidip bu süreçte kilo almayıp dığumdan sonra eski halinden bile zayıf olabilirsin
Incittigimi dusunmuyorum bide akinti olmazsa olmaz bi belirti mi bi kac gub once baya akintim vardi suan yok
Hayır Reglime iki gün kaldı hatta artık 1 diyebilirim bat 5 kasım ve şu an hiç amıntım yok gibi bir şey. Ama ilk gebeliğimde vardı. O hiç belli olmaz

Ay insallah vardir ya ama iste duzensiz oldugu icin cok umitlenemiyorum da bakalim biraz daha bekleyip test yaparim tekrar insallah guzel haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…