KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Buda benim ovulasyon testim çatlatma iğnesi oldum bugün bakalım siliklesme ne kadar olacak 9 gün bugün yaptığım

Eklentiler

• IMG_20211101_194419.jpg
    IMG_20211101_194419.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 82
İyi akşamlar kızlar. Hepimiz için hayırlı olsun. Geçen ay kist oluşduğu için doktor kontraseptiv yazdı. Keşke kullanmasaydım kenfi sökülecekdi zaten. Bu ay bıraktım kist gitmiş ama rahım incelmiş😔 çok moralimi bozdu doktor. 11ci gün için 10 mm yetişmiş yumurta. Onuda dominant olarak kabul edemiyorum dedi. Genelde bende döngü 30-35. Ovulasyon 16-18-20de olur. Ona kadar büyür dedim. Ama doktor baya salladı beni hemde özele gidiyorum. Kim se ince rahimle karşılaştımı

Kizlar ben bı b... Yedim ☺️ yine dayanamayıp test yaptım.daha 9gun var ama doktorum hsg sonrası yumurtlamana daha var ama çok buyumusler çatlama olabilir dediği için değerlendirmiştik.bana bakmayın ben artık testlerde hep çift çizgi görüyorum şası oldum ama rica etsem bide siz baksaniz silik de olsa var gbi geldi.🤭
Canım malesef çizgi yok. Bayağı açtım rengini sonra koyuttum. Olsa ikisinden birinde görünürdü.

Eklentiler

• Screenshot_20211101_200820.jpg
    Screenshot_20211101_200820.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20211101_201034.jpg
    Screenshot_20211101_201034.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 63
İyi akşamlar kızlar. Hepimiz için hayırlı olsun. Geçen ay kist oluşduğu için doktor kontraseptiv yazdı. Keşke kullanmasaydım kenfi sökülecekdi zaten. Bu ay bıraktım kist gitmiş ama rahım incelmiş😔 çok moralimi bozdu doktor. 11ci gün için 10 mm yetişmiş yumurta. Onuda dominant olarak kabul edemiyorum dedi. Genelde bende döngü 30-35. Ovulasyon 16-18-20de olur. Ona kadar büyür dedim. Ama doktor baya salladı beni hemde özele gidiyorum. Kim se ince rahimle karşılaştımı
Canım kalınlaştırmak için duphaston falan veriyorlar ama seninki geçici bir durum. Bu ay dinlen öbür ay bir daha denersin

İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız ümidim var ama tam pik göremeyince hayal kırıklığı oldu sanki
Canım ben de lh testleri işe takip ediyorum bu ay. Aşağıya 27 eylüldeki testlerimi ekledim. Bir gebenin günlüğünden almıştım strip testi ona attım neden farklı koyulukta diye. Oda idrardaki horman saniyede 2 kat azalır aynı saniyede yapmadığın içindir dedi. Gerçekten de kaset teste daha önce damlatmıştım o daha koyu. Ama bana dedi ki bu yumurtlama değil devam et. Sonraki gün çizgi tamamen yok olunca anladım ki bu yumurtlamaydı. Demem o ki Pik görünmemesinin sebebi idrardaki hormonun damlatana kadar azalması olabilir. 😉 Düzenli adet görüyorsan yumurtlaman da düzenlidir. Diyerek ben kendime açıkladım durumu. Mantıklı geliyorsa sen de stres yapma 😉

Eklentiler

• 613372.jpg
    613372.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 95
İnşallah
Benimde pek umudum yok ama Allah büyük
Yumurtanın tam pik yapmasına gerek yok ki
Dikkat edersen ebrunun sayfasında bile pik yapmadan hamile kalan çok kadın var
Her yumurta pik yapmazmış zaten
Ben bile 2 kırmızı çizgi görerek hamile kalmıştım o ay pik olmamıştı
Ben de öyle düşünüp kendimi rahatlatıyorum. O zaman çok da şeetmeye gerek yok

Kızlar Bat 2 Kasım gebelik testim ve bugünkü ovulasyon testim neden yükseldi bu kadar hamile değilsem

Eklentiler

• 4B9A6EF9-9E58-4841-BAC7-66D9B35BD9CF.jpeg
    4B9A6EF9-9E58-4841-BAC7-66D9B35BD9CF.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 94
Kizlar iyi akşamlar birşey soracağım ben günde 2 defa bazen 3 defa kahve içiyorum acaba fazla kahve tüketimi etkilermi?

Kendini strese sokma canım bekle biraz daha inşallah olur 😍😍

Ben iki gebeliğimde de bir boş bir dolu yaptım hep hiç üst üste yapmadım canım ama nasip tabi. Dün değerlendirdiysen eşinde de sıkıntı yoksa zaten döller o yumurtayı ☺️ İçinden geldiği gibi yap. Bir de kızlar bu çok konuşulmuyor ama kadının orgazmı spermlerin yukarı taşınmasında çok etkili. Bilginiz olsun ☺️🤭
Ay İlk defa iki yumurta kendiliğinden oluşunca insan bir heyecanlanıyor tek ilişki bile yetiyor bazen ama işte insan acaba dememek için aklı kalıyor bende aslında sperme bir gün verilmesi taraftariyim çünkü sorun olmasa bile sperm 3 günde tamamen sağlıklı depolanıyor ama işte yumurta beklemiyor ne yazık ki

Canım bol bol nar suyu ve nar ve avokado tüket çok etkili gerçekten rahim duvarı için tüp Bebekte bile nar ve avokado öneriyorlar

Sen yinede adet tarihini bekle nolur nolmaz gecikirse🙏🏻🙏🏻 Bende dün öğrendim son adet tarhime bakılırsa şuan 4 haftalık olması tam. Kan verdim onun sonucunu bekliyorum daha 🤦🏼‍♀️
Bat 2 Kasım bekliyorum bekliyorum bekliyorum sonu hayra çıkar inşallah 🙏🏻 Sende minik kuşunu inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın ❤️

Kizlar iyi akşamlar birşey soracağım ben günde 2 defa bazen 3 defa kahve içiyorum acaba fazla kahve tüketimi etkilermi?
Canım valla ben de tam bir kahve delisiyim. Günde üç sefer içerdim. Sigara da kullanıyorum. Gebeliklerimde içmedim ama kahveye devam etti bazı günler günde iki. Yani ben çok etkilediğini düşünmüyorum çünkü ilk gebeliğime ikinci ayda bu sefer ilk ayda hamile kaldım. Ama yine de azaltmak da fayda olabilir. Herkesin bünyesi çok farklı.
Ay İlk defa iki yumurta kendiliğinden oluşunca insan bir heyecanlanıyor tek ilişki bile yetiyor bazen ama işte insan acaba dememek için aklı kalıyor bende aslında sperme bir gün verilmesi taraftariyim çünkü sorun olmasa bile sperm 3 günde tamamen sağlıklı depolanıyor ama işte yumurta beklemiyor ne yazık ki
Ya insanın doğacağı tarih belli olurmuş ya bence bebeklerimizin ne zaman olacağı da belli. Sadece zamanını bekliyor. Öyle hamile kalanlar oluyormi insan şaşıyor

X