KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bir sorum var..
Benim regl başlamak üzere. Bu ay da yok yani. Ben doktorun takibinde değilim henüz. Reglin direk 3.günü gidersem talep etsem hormon testi yaptırır mı? Yoksa önce başka şeylere bakmak için regl bitince gel der mi?

Adetin 2.nci veya 3.ncu gunu hormonlara bakar önce zaten adet bitiminde ötekilere bakar

O kan testi illaki yapılıyor canım zaten. Onu yapar diğer şeyler için gerek görürse tekrar çağırır.

Adetin 2.nci veya 3.ncu gunu hormonlara bakar önce zaten adet bitiminde ötekilere bakar

O kan testi illaki yapılıyor canım zaten. Onu yapar diğer şeyler için gerek görürse tekrar çağırır.

Dün çok hafif renkli akıntı geldi başlangıç olarak. 2 günde sökülür. Ben ayın beşine randevu alayım en iyisi.
Zaten 3.günü gel diyorlar da bu meretin her zaman günü kestirilemiyor ki. Günü gününe randevu bulmak da sıkıntı..

Peki şuna da bakılsın atlanmasın diyeceğiniz bir değer var mı?

Doktoruma gittim Eylül de spiral vardı onu çıkardım muayene de etti öyle bişey demedi canım ama yoktur inşallah
Bende şimdi doktordan geldim M mucizeanne20 ovulasyon testinde bende senin gibi tam pik göremedim ama iki tane 21 mm yumurta oluşumu olmuş hatta biri çatlamak üzere dedi akşam eve gidince tekrar test yapıp sana atarım

Doktor gerekli her şeye bakar canım. Her doktorun dikkat ettiği başka bir şey bar

Kizlar ben bı b... Yedim yine dayanamayıp test yaptım.daha 9gun var ama doktorum hsg sonrası yumurtlamana daha var ama çok buyumusler çatlama olabilir dediği için değerlendirmiştik.bana bakmayın ben artık testlerde hep çift çizgi görüyorum şası oldum ama rica etsem bide siz baksaniz silik de olsa var gbi geldi.

Eklentiler

• IMG_20211101_175244.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 104
Bumu bile yeni gördüm kuzum eskisi gibi girmiyorum siteye bende yeni haber yok biraz buralardan da uzak kalmak istedim aşılama için çarşamba günü dr randevum var bakalım neler dicek sen neler yapıyosun
Oh ne güzel devlet mi ozeldem ı olcan canim bende regl bekliyorum 6 7 gün geciktim caraamba doktora gidicem nedeni ne bakayım regl olsam tedavim başlıcakti oda kaldi

Canım 9 gün çok çok erken test yapmak için. Varsa bile daha idrara geçmez ki. Yani yumurtlamadan 5 gün sonra daha rahme anca ulaşır. Bence 4-5 gün daha bekle öyle yap Net pozitifi görürsün inşallah

Hormonlar İçin 2-3 gitmek gerekiyor canım. Doktorundan istersen yapar, sürecini bilmiyorum ama yapmayacağını düşünmüyorum.
süper, bugün yarın değerlendirin mutlaka :)
Ben göremedim ama ama 9 gün varsa daha çok var zaten olsa da çıkmaz ki inşallah 9 gün sonra çıkar bir pozitif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…