Karnı burnunda aile, ev sorunları

Bahsi geçen üyeyle arkadaşlığımı, bana yaptığı linç yorumları üzerine kurdum. Çünkü buna ihtiyacım olan zamanlardı. Ama siz annem hakkında hiçbir şey bilmeden ona hakaret ediyorsunuz. Sizce bu normal mi?

Konudan yasaklama, üyeyi göz ardı etme gibi özellikler neden var?

Birincisi ben annenize hakaret kabul edilebilecek tek bir kelime dahi kullanmadım,ima bile etmedim... Varsa lütfen gösterin hemen özür dileyeyim...ikincisi ; dostu düşmanı , hakliyi haksızı zaman gösterecek...Acı söyleyen herkes düsman , sırtımızı sıvazlayan herkes de dost değildir maalesef.... İnanmasaniz da canı yürekten bundan sonrası için bebeğinizle iyiliginizi diliyorum....Umarım hayatta şansiniz yolunuz açik olur...Çünkü huzuru mutlulugu hakediyorsuniz...

Son düzenleme:
Göz aldı ettiğimiz üye hala alıntılayıp yazmaya devam etsin diye mi
Cevap vermeme hakkınızı kullanırsınız edanaz, Louder isterse konusuna yorum yazmasını istemediği üyeleri yasaklama özelliğini kullanarak konudan yasaklayabilir, sizlerin alıntılayıp cevap vermesinin konuya bir yararı yok değil mi?

Taciz derecesinde ısrarlı yorumlara Kişisel haklara özen gösterilmesi için yazdığımıza fahri moderatör demek ?????

Ben sizin kötülüğümü düşündüğünüzü düşünmüyorum. Öyle olsa saygısızlaşırdım dürüst olayım. Ama asla farklı bir hikaye olabileceğini kabul etmiyorsunuz. Anneme beni kullanan, bencil, çıkarları uğruna torununu bile görmeyen biri damgası yapıştırıyorsunuz. Biri de UTANMADAN “el kadar torununu da düşünmüyor” falan yazmış. Neremle güleceğimi şaşırdım. Yahu ne biliyorsunuz bu kadar? Benim salak biri olmadığımı az çok biliyorsunuz değil mi? Öyle değil diyorum, öyle değil. Ama inatla aynı çizgide devam ediyorsunuz.

Peki, bu tehditvari cümlenizden sonra bir daha asla konularınıza yorum yapmayacağıma dair teminatta bulunuyorum. Hayatınızda başarılar diliyorum, iyi forumlar.
Eğer siz de annemi hiç tanımadan “sırtıma binmek, evlat kullanmak, el kadar torununa acımamak” ile suçlayacaksanız buna mutlu olurum. Zannetmem öyle düşündüğünüzü ama belirtmek iyi olur.

Sanırım piraye nin attığı mesajların sebebi bu konunuz. Ne yalan söyleyim bende öyle düşündüm. En sonunda yine siz mağdur olacaksınız ve daha çok uzuleceksiniz gibi

Eğer siz de annemi hiç tanımadan “sırtıma binmek, evlat kullanmak, el kadar torununa acımamak” ile suçlayacaksanız buna mutlu olurum. Zannetmem öyle düşündüğünüzü ama belirtmek iyi olur.
Bu söylediklerinizi ben söylemedim. Şimdi bana niye iftira atıyorsunuz? Lütfen herhangi bir konuda bir daha beni alıntılamayın. Bu mesajım da dahil olmak üzere sizi son mesajım olmasını istiyorum, başka konular da dahil olmak üzere bir daha sizinle diyaloga girmek istemiyorum, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Acıyor mu hanımefendi anneniz emin misiniz? Herkese esip gürlemişsiniz de, abiniz o bıçağı size ya da eşinize saplasaydı ne olacaktı? Siz bu ihtimalleri hiç düşüniyor musunuz?

Off cok zor bilemedim ne desem. Babaniz kesin sorunu cozebilecegi halde cozmuyorsa rest cekip el atmasina israr etseniz? Tasinmak falan gecici cozumler cunku anneniz hakli olarak abinizi birakamaz ama sizin de dusunmeniz gereken oncelikli olan cekirdek aileniz var. Mumkunse bebeginiz dayisiyla hic yanyana gelmemeli.

Bu söylediklerinizi ben söylemedim. Şimdi bana niye iftira atıyorsunuz? Lütfen herhangi bir konuda bir daha beni alıntılamayın.

Sizi kast etmemiş yani siz de piraye gibi aynı cümleleri söyleyecekseniz yorum yapmayın diyor. Annesi ile patolojik bir bağ var arasında konu sahibinin. Sağlıklı düşünemiyor ve burda bize kusuyor öfkesini.

Sanırım piraye nin attığı mesajların sebebi bu konunuz. Ne yalan söyleyim bende öyle düşündüm. En sonunda yine siz mağdur olacaksınız ve daha çok uzuleceksiniz gibi
Herkesin ailesiyle arasında sorunları olabilir. Annemin abimle barışması da beni mağdur etmez. Ben anneme birimizi seç demedim. İstediği sürece benle olabilir. Ona sırt dönüp de git oğlunla kal demem.

Sizi kast etmemiş yani siz de piraye gibi aynı cümleleri söyleyecekseniz yorum yapmayın diyor. Annesi ile patolojik bir bağ var arasında konu sahibinin. Sağlıklı düşünemiyor ve burda bize kusuyor öfkesini.
Siz nereden çıktınız? Konuda kedi yok, lütfen patolojik bağlarla ilgili çıkarımlarınızı başka bir yerde yapın. Nazikçe rica ediyorum.

konu sahibinin doğumuna çok az bir süre kalmış, o yüzden kelimelerimi seçerek yazmaya çalışacağım. hiç hamile kalmadım, içinde bulunduğu ruh halini çok da anlayamıyorum ama önceden böyle agresif değildi ve annesine karşı da daha objektifti diye hatırlıyorum. hayatında çok büyük bir değişiklik olmak üzere, korkması ve birine sığınmak istemesi çok normal. bundan dolayı sanırım annesini melekleştirmiş, kusursuzlaştırmış kafasında.

daha önceki konularında çizdiği anne profili bu değildi. annesi kızını tüm sorunlarına ortak etmiyordu sadece, kızının mutluluğundan da rahatsız oluyordu. konu sahibi yine bu uyuşturucu bağımlısı ağbisiyle sıkıntılı olduğu bir dönemde, kendi eşiyle birlikte diğer ağbisine gitmişlerdi. çok eğlendiklerini ve iyi geldiğini söylemişti. cıvıl cıvıl bir sesle annesini aradığında, annesi "ohh, senin keyfin yerinde tabii" diye laf sokmuştu konu sahibine. konu sahibi de bozulmuştu, annem mutluluğumdan rahatsız oluyor diyerek. hatta sonra annesi arayıp özür dilemişti, "başka bir şeye kafam bozuktu" diyerek.

başka bir zaman da konu sahibi annesinin evini taşıyabilmek için para ayarlamaya çalışyordu, meğerse annesi bir yerden birikmiş bir para almış, bunu da konu sahibine söylememiş ve keyfince harcamış, kendi taşınma masraflarına harcamak yerine. ortaya çıkınca da kızına çemkirmişti, "gönlümce harcayacağım bir param olamayacak mı?" diye. tabii harcasın da kendi evinin taşınma masraflarını kızına yıkıp değil ama.

neyse, bu iki husus çok aklımda kalmış. bunun dışında piraye 'nin her yazdığının altına imzamı atarım. konu sahibi kızıyor, çünkü onun haklı olduğunu biliyor. ne diyeyim, zaman aksini göstersin inşallah. bebeğinizi hayırlısıyla kucağınıza almanızı dilerim. sanırım bu konuda benim de üzüldüğüm tek kişi bebek oldu., daha anne karnında yaşadığı ve sonrasında yaşayacağı kaosu düşünerek.

Tabi ki istemediğiniz halde alıntılamam, sadece bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim bundan önce. “Zannetmem ama” derken sizin bunları söylemediğinizi ve düşünmediğinizi bildiğimi, eğer öyle düşünecekseniz yorum yapmamanızdan mutlu olacağımı belirterek, aslında bu tepkilerimin size değil de böyle konuşanlara olduğunu vurgulamak istemiştim. Yanlış anlaşılma için özür dilerim.
Bugüne kadarki kıymetli desteğiniz için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…