Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ve evet meyvelerde dikkatli yenmek zorunda çünkü onlarnında kb değeri yüksekmiş bakarak yersen boşuna fazladan kb almamış olursun..

slm kızlar hepinize günaydın 3 günlük tataile çıktım topiqimizin yeri deqişmiş hayırlısı olsun ben tatilde pek dikkat edemedim bazı aksilikler oldu ama buna raqmen bu sabah tartıldım 300 qr. gitmiş bugünden itibarn tam gaz devam arakadaşlar..

Günaydınlar diliyorum herkese
ne güzel tam gaz devam ediyorsunuz
ben de iki gündür yapıyorum k.b almayı azalttım ama öyle sizin kadar dikkat edemiyorum
yavaş yavaş azaltayım diyorum
ama dün yediklerimi yazayım...
sabah; 1 salatalık,1 domates, 1 kibrit kutusu beyaz peynir, küçücük 3 lokma diyebilirim kepek ekmek.
öğle; tandır gevreği yedim 2 tane
akşam; 1 kase tavuk suyu çorba, 4 dilim karpuz, 10 kiraz

e ne güzel hem dikkat etme hemde gitsin kilolar :))

sorma canım ya zaten cumartesi başlamıştım pazar günü gittik tatile o gun hep dikkat ettim akşam balerine bindik kızımla içim dışına çıktı eve gelince bir dilim ekmek yedim (kocamandı) bastırmak için ertesi gün kahvaltıma yine dikkat ettim ama gitiqimiz tatil köyü kendir pişir kendin ye bizde 3 gün için bişey almadık dışarda yeriz dedik ancak yemek olayı suya düştü çübkü gittiqimiz yerde pide lahmacun turu şeyler vardı mecbur yedim dün dönüş yolunda iskender yedik çünkü başka bir arternetif yoktu artık bu sabah itibariyle evdeyim ve sonderece dikkatliyim..

canım tavuk suyu mideni bulandırmıyormu denemedim ama bana öyle geliyor

kızzlar sabah menüm : 1 dilim light ekmek 3 zeytin 4 parmak ezine peynir 1/2 salatalık bunlar 10 puan ara yeşil çay ( 1 saat oryantal oynadım) öğlen mantar sote ayran akşam dardanel ton ve soda

ve evet meyvelerde dikkatli yenmek zorunda çünkü onlarnında kb değeri yüksekmiş bakarak yersen boşuna fazladan kb almamış olursun..

Ya evet kesinlikle çünkü diğer herşeyi düzgün yapıyorum mevyeye dayanamıyorum dün akşam yemek yoktu peynir karpuz yedim ama karpuzla şişirdim karnımı. Bu arada kilo veremesem de inceldiğimi hissediyorum. Artık uzak durcam mevyelerden.:enbuyukkk:

kızlar bu tavuk burgerlerin değeri sıfır denmişti ama ben aldım baktım üstüne 100 gr 9 karbon diyo.360 gr toplam zaten.demek ki 0 değilmiş değeri

kızlar bu tavuk burgerlerin değeri sıfır denmişti ama ben aldım baktım üstüne 100 gr 9 karbon diyo.360 gr toplam zaten.demek ki 0 değilmiş değeri

demekki karışımında bişeyler var ayrıca belkide başka markalarınkini kıyaslasaydın hepsi aynımı??

Tek kelimeyle mükemmel bir gün geçirmişsin. 20 değeri bile bulmaz, kilon kaçtı bu arada surre?

çokkk teşekkür ederim selin sana ve aysebruya valla gaza geldim çok kötü...
bugün annemle ablam süzüldün sanki diyolar ben 70 kiloyum boyum 1,63 1 hafta yapıp öyle tartılmayı düşünüyorum...

bende şimdi tavuk burger yicektim yemesemmi ya acaba..bende 0 diye biliyordum..CADIARZU

Ben de bugün et döner aldım bimden hazır olanlardan, üzerinde 100g da 2 korbon yazıyordu. Ama o kadarı önemli değil bence.

bugünkü menüm:

sabah:

1 yumurta
azicik peynir 0,5p
3 tavuk salami 3p

=3,5p

öglen:

1 tabak taze fasulye 7p
1 bardak kola light (tatliya ihtiyacim oldugunda bunu iciyorum ise yariyor 0 puan k.b. olmasina ragmen)

=7p
ara:

2 bardak kola

aksam:

1 tabak manti ( saka sakaa, ben yemicem tabiki :)) ) vereliniortak alkisalkisalkis
2 yumurta, peynirli omlet iste 2 puan sanirim

=2p

ara:

1 domates 6p
150gr. yogurt 7p

=13p

yani 25,5 puan mi oluyor?

günde 3 yumurta nekadar saglikli olabilirki abooow

selin abla?? ne diosun

Son düzenleme:
demekki karışımında bişeyler var ayrıca belkide başka markalarınkini kıyaslasaydın hepsi aynımı??

başka marka yoktu bakmadım .markete bir daha ki gidişim de bakarım.markadan markaya da fark ediyo demek ki.alala alla ne hallere düştük yavkaydirigubbakcemile3

aylincim bence çok az yemişsin meyve yiyebilirsin ama mümkün olduğunca erken saatlerde. Yoksa benim gibi veremezsin. Bravo sana bu arada.

ya kızlar benim başım ağrıyor fazla proteinden mi acaba :))

Proteinden değildir bence açlıktan kan şekeri düşüyor, birşeyler atıştır dün ben de öyleydim ben ara öğün yiyemiyorum üşeniyorum. Ama bugün acıkınca küçük sütlerden alıp içicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…