Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada şu diyet kola olayına o kadar çok sevindim ki açıklığa kavuştuğu için, onlarda sakarin tarzı şeylerle yapılıyor, bende çayımı sakarinle içiyorum demekki bir sakıncası yok aysebru teşekkürler canım, senin deneyimlerinden de faydalanmak iyi geliyor bizee

tavukla kola da iyi gider hep ayran içerdim ama ayran çok yüksek kb sempatiksalakcinni

ewet yaa bende çok merak ettim bunu :kedi:

ben o zaman diyete başladığımın 2. günü 1.5 kilo almıştım hatta çok korkmuştum bu ne demek şimdi diye. sonra bir doktor arkadaşıma sordum baştan böyle olabilir dedi. arkasından hızlı vermeye başladım ama çok düşüktü karbonhidrat değerim. kilo verme bazen duruyordu o zamanda akşamları duble bir dondurma yiyip metabolizmamı şaşırtıyordum. belki biraz tuhaf ama 2 3 gün sonra tekrar vermeye başlıyordum. arkadaşlar değerleri düşük tutarsanız istikrarlı şekilde kilo verme devam ediyordu...

bu arada şu diyet kola olayına o kadar çok sevindim ki açıklığa kavuştuğu için, onlarda sakarin tarzı şeylerle yapılıyor, bende çayımı sakarinle içiyorum demekki bir sakıncası yok aysebru teşekkürler canım, senin deneyimlerinden de faydalanmak iyi geliyor bizee

tavukla kola da iyi gider hep ayran içerdim ama ayran çok yüksek kb sempatiksalakcinni

teşekkür ederim bende sizlerden çok şey öğreniyorum. paylaştıkça daha çok motive oluyorum.

ayran iç gene ama daha sulu yap yarı yarıya olsun kb. değeri.

ben o zaman diyete başladığımın 2. günü 1.5 kilo almıştım hatta çok korkmuştum bu ne demek şimdi diye. sonra bir doktor arkadaşıma sordum baştan böyle olabilir dedi. arkasından hızlı vermeye başladım ama çok düşüktü karbonhidrat değerim. kilo verme bazen duruyordu o zamanda akşamları duble bir dondurma yiyip metabolizmamı şaşırtıyordum. belki biraz tuhaf ama 2 3 gün sonra tekrar vermeye başlıyordum. arkadaşlar değerleri düşük tutarsanız istikrarlı şekilde kilo verme devam ediyordu...

Hmm, teşekkürler hayatım, iyi ki yazdın bunları, ilk gün veremeyen arkadaşlar ibretle okuyun lütfen :)) Bana sanki 70 ve asağı kilolar biraz tırmalıyor gibi geldi de o yüzden sordum, malum ben de yeniyim bu kilolarda. Bir tek Hatun (maşallah) hoop diye eridi iki haftada kız.

canımcım çok teşekkürler yaa gerçekten, peki kilolar gidiyorda hemencecik bariz bir şekilde incelme gözlemleniyormuydu canım, benimde menülerimi takip edersen sevinirim arada, seline yük oluyorum gibi geliyor da :kedi:

teşekkür ederim bende sizlerden çok şey öğreniyorum. paylaştıkça daha çok motive oluyorum.

ayran iç gene ama daha sulu yap yarı yarıya olsun kb. değeri.

tamam canım arada kolanında pek zararı olmaz hani, değişiklik açısından sempatiksalakcinni

Hmm, teşekkürler hayatım, iyi ki yazdın bunları, ilk gün veremeyen arkadaşlar ibretle okuyun lütfen :)) Bana sanki 70 ve asağı kilolar biraz tırmalıyor gibi geldi de o yüzden sordum, malum ben de yeniyim bu kilolarda. Bir tek Hatun (maşallah) hoop diye eridi iki haftada kız.

hakikaten yaa, sanki seni bekliyormuş fazlalıkların gitmesi için kaydirigubbakcemile3

herkesin metabolizma hızı farklı tabi ondan olabilir. mesela benim şu insülin direncim var. çok acıktırıyordu ilaç başladı doktorum. bu da hızlı kilo vermemi engelleyebilir ama inşallah engellemez.

sabah 1 çay kaşığı çörekotu 2 bardak ılık su

1 salatalık 4
4 sosis 4
1 dilim ekmek 8 (tam tahıllı uno light)
biraz peynir 1
1 yumurta 0

1dilim karpuz 8 kalındı bayaa dilim
çok az peynir

1- patlıcanlı karnıyarık 4
2 yemek kaşığı yoğurt 3diyeyim

domatesli ciğer tava 2domates için

şekersiz çay

2 litre kadar su
15 dakika tempolu jimlastik

34 oldu
sanırım kontrol ederseniz sevinirim kızlar

aysebru senin yediklerine baktım da çok az geldi sen doyuyormusun canım bunlarla :eek:

benimkiler yüksekmi sence benim midem kazınıyor şu anda acıktım ama yemiycem su içip yatmak en iyisi sanırı m :nazar:

canımcım çok teşekkürler yaa gerçekten, peki kilolar gidiyorda hemencecik bariz bir şekilde incelme gözlemleniyormuydu canım, benimde menülerimi takip edersen sevinirim arada, seline yük oluyorum gibi geliyor da :kedi:

tamam canım arada kolanında pek zararı olmaz hani, değişiklik açısından sempatiksalakcinni

hakikaten yaa, sanki seni bekliyormuş fazlalıkların gitmesi için kaydirigubbakcemile3

inanın arkadaşlar ben bu diyetten çok fayda gördüm kıyafetlerimi 15 20 günde bir terziye götürüp daraltıyordum. çok belirgin bir incelme olmuştu inşallah gene olur. bir kot pantolonum vardı bir tek onu daralttırmadım o benim zayıflama işaretimdi. hatta 75 e düştüğümde yere serip arkadaşımla birlikte plaj havlusu gibi diye dalga geçmiştik:roflol:

şimdi pazartesi gününü iple çekiyorum tartılmak için inşallah veririm...kaydirigubbakcemile2

aysebru senin yediklerine baktım da çok az geldi sen doyuyormusun canım bunlarla :eek:

benimkiler yüksekmi sence benim midem kazınıyor şu anda acıktım ama yemiycem su içip yatmak en iyisi sanırı m :nazar:

ben açlık pek hissetmiyorum fena halde hırs yaptım zayıflamak için galiba kaydirigubbakcemile2

yeme bu saatte sakın yada bir kaç parça peynir at ağzına bastırsın üzerinede su iç öyle yat. ben bu gün bir ara acıktım birazcık çeçil peyniriyle diet kola içtim acayip şiştim. deneyebilirsin sende

bende kaçtııım herkese iyi gecelr kızlar yarın görüşürüz inşallah.
aa bu arada bel kalça göğüs ölçülerinizide alın bazen kilo olduğu yerde durur ama vücut incelir bunuda deneyelim. hoşçakalıııın...opuyorumnanaktan

kendimi müthiş enerjik hissediyorum kızlar.. bu sabah tartıldım 1 kilo gitmiş biliyormusunuz ya 2 günde

inşallah böyle devam eder.. bu arada ben yine yürüyüşlerime başladım havada sıcak ama akşam 7-8 arası 1 saat tempolu yürücem yine

ben çok fazla yazmayı seven biri değilim aslında genelde takip etmeyi seviyorum ama buranın enerjisi benide gaza getirdi:))

çok etkili bir diyet geçen yıl ben ve bütün apartman yapmıştık. ve verdiğim kiloları hemende almadım.şimdi akupunktura gidiyorum.yenidenmi başlasam karbonhidrat diyetine:uhm:4 kilo vermiştim

Bir günlük listeni yazar mısın rubi, benim sanki durdu ekmek, pilav, makarna, tatlı yemiyorum mevye yiyorum ondan olabilir mi acaba iyisi mi onu da yemiyim.

Bir günlük listeni yazar mısın rubi, benim sanki durdu ekmek, pilav, makarna, tatlı yemiyorum mevye yiyorum ondan olabilir mi acaba iyisi mi onu da yemiyim.

ama benim daha 2 gün oldu rejime başlayalı hatta ben ilk gün 60 puanı geçmiştim dünde 50 puanda kaldım.. ben birden bire kesmek yerine listemi yavaş yavaş azaltmaya gayret göstericem.. birden bire bol bol tavuk haşlama yiyipte kendimi çabucak bıktırmamak istiyorum..

dün: sabah 12 kiraz 3 kayısı 20 puan
öğlen köfte,yoğurt 1 delem ekmek ve omlet 22 puan
akşam tavuk haşlayıp baharatlayıp az yağda çevirdim 8 puan toplam 50 puandan kapattım

bu gün sabah 2 dilim kepek ekmeği arasına kdem peynir yedim 17 puan
öğlen 1 porsy taze fasulye 7 100 grm yoğurt 6 1 dilim ekmek 21 puan edecek
kalan puanımıda kayısı yemek ve akşam yine haşlama tavuk yicem yine 48-50 civarında kalacak.

X