Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

canımcıım opuyorumnanaktan bende merak etmeye başlamıştım .maşallah canım Allah muhabbetinizi artırsın :1hug: ben dostluğu çok önemserim muhabbete bayılırım senin adına sevindim.benim kankilerde olsaydı şimdi neyse....
Bende haberler çok iyi sayılmaz 12 günde 2.5 kilo oldu .sabah inşallah güler tartı bana.bugün biraz cııss şeyler yedim belki vücut şaşırır niyetinden yoksa alışmışım çok da tat almadım .ben çok zor veriyorum kilo,sen pkolu olduğun halde maşallah nazar değmeyelim.

Tek kelimeyle mükemmel bir gün geçirmişsin. 20 değeri bile bulmaz, kilon kaçtı bu arada surre?

Yavrum benim, çok geçmiş olsun, çocuk işte düşe kalka büyüyecek. Çok şükür ki bişey yok.
Uno light ekmeğe çok güldüm. alemsin yaa :))))

:kedi: sempatiksalakcinni

güzell ablam ama domatesi puanlamamissin ve az peynir demissin, 0,5 yapabilirsin ?? bilemiyorum

ciğerde yok bildiğim kadarı ile domates için 3 dedim toplasan yarım domates etmez konserve kullandım çünkü tam bilemiyorum ölçüyü eyvahedigeldismile

karpuzun yanında 2 çatal aldım onu saymadım napim sempatiksalakcinni

arkadaşlar ben sosisleri haşladım suda... biraz tuhaf olyor tadı ama.. :bbo: kızartınca tavada olursa 1 k.b. haşlanırsa 0 kb. biliyorum yanlışmı hatırlıyorum acaba...

ben bu gün sabah ve öğlen 44 yapmıştım akşam yemeğinde sadece tavuğu haşlayıp baharatladım az yağda kavurdum yedim oda sanırım 8 puan dı.

50 puan çok gibi görünüyo ama bu gün ilk günümdü birde benim dün sabah kilom 99.6 idi. bakalım cuma sabahı yarışmaya kaç olarak başlıcam

Bu da 40 civarı olmuş, tebrikler ilk günler için çok iyisin.

rubi, kilona göre çok süper bi rakam 50, bence hiç moralini bozma, cuma günü tartılıp kilonu yazmayı unutma.

Aysebru sosis her halükarda 0 diye biliyorum ben. Sosisi sadece pizzada severim malesef. Hele haşlaması iğrenç gibi geldi bana şimdi.

herşeyin yarım porsiyon olunca ve 0 ağırlıklı olunca ne kadar düşüyor bakar mısın değerler. vallahi bravo aysebru. ve doyuyorsun değil mi, aç kaldığını hissetmiyor olmalısın, ben öyle hissettim listenden.

Evet tatlım, 0 bildiğim kadarıyla.
Benim kafama öğlen yediğin tavuk göğsü tavada takıldı, yağda kızarttın da mı yedin tavuk göğsünü?

teşekkür ederim selin. açlık hissetmiyorum en iyi yöntem bu diye düşünüyorum. hemde daha mutlu hissediyorum kendimi herşeyin yarısı olunca kb. değerlerimde düşük oluyor. hatta gece içerim dediğim 1 bardak sütümüde içmedim onun yerine şekersiz çay ve soda içtim böylece bugün 16 k.b la bitti.

sosise gelince bööö yani hakikaten berbat ama doyuyorum. yarın tavuk haşlarım daha ii olur.

Evet tatlım, 0 bildiğim kadarıyla.
Benim kafama öğlen yediğin tavuk göğsü tavada takıldı, yağda kızarttın da mı yedin tavuk göğsünü?

eyvah sempatiksalakcinni tavadaysa 8 biliyorum bende...
haşlama tercih edersek daha iyi olur hem suyunuda çorba gibi içeriz 0 kb. olur. hatta suyuna 1 yemek kaşığı yoğurt 1 yumurta azcık limonla terbiye yapıp çorba niyetine içebiliriz. yarım dilim ekmekte doğrayıp içine süper bir öğlen menüsü olur...

Geçen hafta ben salatalık domatesten günde 5 tane kadar yiyordum .bu hafta 0 lardan yiyeceğim.sanırım ondan az verdim.zeytinde nerdeyse 10 a yakın yiyordum.peynir de ona keza .bunları azaltmam lazımmış.aysebru senin de aramıza katılman çok iyi oldu.birbirimize destekle gidecek inşallah kilolar

Canım, seni bulmuşken bişey daha sormak istiyorum. Önceki verdiğin dönemde 70 civarına inmiştin hatırladığım kadarıyla. O dönemle ilk başladığın dönem aynı şekilde hızlı kilo veremiyordun değil mi? İkisini kıyaslar mısın? 100 küsürle kaç kilo veriyordun haftada, 70'e inince kaç, hatırlayabilir misin bilmiyorum.

ewet yaa bende çok merak ettim bunu :kedi:

bende çok mutluyum aranızda olmaktan hep beraber başarıcaz ben inanıyorum. bu arada evet geçen hafta fazla olmuş onlar. bu hafta iyice azalt bak farkı göreceksin inşallah.

kaşar peynir,beyaz peynir.hellim tarzı bi peynir adını bilmiyom:)

1 dilim ekmek(7,5 krbn)

3 bardak limonata (bir bardağı 0,5 karbon)

bi kase kısır(çok güzeldi:)

3 tavuk baget

10 gr kadar yoğurt

3 közlenmiş biber(buda yaktı beni bugün:)

10-15 arası çilek

10 kiraz

2 kayısı(bugün beni yakanlardan biri:)

unuttuğum bişi yok sanırım bugün bunları yedim:) 64 çıkardım ben ama doğrudur inş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…