Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

selincim ablm diyo ki senin yüzün de sıkılaştı, diyetin böyle bi etkisi olbilirmi , yoksa zayıflamamdan dolayı onun gözüne daha gençleşmiş mi geldim

İnanır mısın bana da öyle diyolar, resmimi gördüysen ilkinde daha bi yaşlı, daha bi sarkık duruyorum :) Protein'in kas yapısını güçlendirmesinden kaynaklanıyor olabilir, kas heryerimizde var, sıkı dururuz. Benim tahminim bu.

sağlıksız doğru ama hamileliğimde ipin ucunu kaçırmasaydı geri almazdım kardeşim 25 kilo verdi ve bir daha geri almadı. bu arada evet döner ve piliç burger yiyebilirsin k.b. 0 onların doyana kadar yenebilir.

bu pilic burger firinda pisiyormu? yoksa tavada mi yagla?
döneri yag koymadanda tavada yapiyorumda pilic?

bu pilic burger firinda pisiyormu? yoksa tavada mi yagla?
döneri yag koymadanda tavada yapiyorumda pilic?

Fırında da pişer ama en lezzetlisi yağ koymadan teflon tavada pişir. Döneri de aynı şekilde yapışmayan teflon tavada ısıt, zaten dönerler pişmiş oluyor sadece ısıtıp yiyorsun.

hatunuuum geldim aşkım.akşama kadar geldim gittim kimsecikler yoktu.şeniz yineolumunekankayizsmile

selincim meyve ne kadar tükettin.su günde kaç litre içtin.ben öğle sosis kızarttım az yağda .sen lezzetli neler tavsiye edersin.

Fırında da pişer ama en lezzetlisi yağ koymadan teflon tavada pişir. Döneri de aynı şekilde yapışmayan teflon tavada ısıt, zaten dönerler pişmiş oluyor sadece ısıtıp yiyorsun.

hmmm denicemmm tsk ederimmm

yağda yapmadım hiç fırında daha ii oluyor. yanında biraz yoğurt yedim.

tskler denicemm

mikrodalgada pişirebilirsin yada teflon tavada yada yağlı kağıta sarıp tost makinasında da olur

anladimm..

Aaay, burayı sevdim benden başka yanıt verenler de var :)))

kaydirigubbakcemile3

selincim sabah ve aksam yarım kase yoğurta 1 çay kaşığı çörek otu yağı ve 1 çay kasığı tepeleme keten tohumu ekleyip yiyorum kaç puandır acaba?

Venhar, nihayet yola geldin :))) Sanki günde bir kupa içiyomuşsun gibi yeme şimdi bizi, koskoca 4 kupa. Cuma yarışma yapıyoruz katılıcan mı?

ben kesin sonuncu olurumama olsun katılıyım bari:)ne yarışması yani nası olcak.bu arada çıkmak üzereyim kızlar yarın okurum çıksam da buraları:)

selincim meyve ne kadar tükettin.su günde kaç litre içtin.ben öğle sosis kızarttım az yağda .sen lezzetli neler tavsiye edersin.

Canım, karpuz çıktı çıkalı tek favorim, peynirle birlikte öğün yapıyorum. Kışın elmadan mümkün olduğunca uzak durdum. Çilek, kiraz, kavun en çok yediğim meyveler. Suyu mutlaka her gün 2-3 litre arası içiyorum. Sadece uzun süre dışarda kalacağım zaman içmedim çünkü aniden bir ihtiyaç ihtiyacı geliyor :)) Ama eve veya işe döndüğüm an telafi etmeye çalıştım.
Tavuğun derisini çıkarmadan kendi yağıyla teflonda yaptım sık sık. Derisini sonra at istersen lezzet veriyor pişince. Hiç su katmadan tuzunu atıp kısık ateşte kendi suyuyla pişir, istediğin baharatı kat, benim baharatla aram yok o yüzden katmadım. Bana en çok tavuk kilo verdirdi dikkatle incelediğimde geçmişi. Bir de haşlanmış yumurta yedim sık sık. Kırmızı et de çoğu zaman yine kendi suyunda kısık ateşte pişirip yedim. Ben yemek tarzı değil de çok sade beslendim. En çok bu işe yarıyor sanki.

hmmm tavuk zaten lezzetlidirrr.... tavuk gögüsü de yapabiliriz baharatla sanirim, buda güzel olur salatayla birlikte....
döner sosi salam düsük k.b. buda iyi... yavas yavas ezberliyoruz istee

selincim bi sorum vardi kremada kac puan var ben curry li tavuk yaptigim zaman icine bir paket atiyomda

selincim sabah ve aksam yarım kase yoğurta 1 çay kaşığı çörek otu yağı ve 1 çay kasığı tepeleme keten tohumu ekleyip yiyorum kaç puandır acaba?

7-8 puan ancak eder semincan. Keten tohumunde neredeyse hiç yok, çörekotu da keza öyle. Yoğurt da yarım kase edince ancak bu kadar. Hem üçü de zayıflamaya yardımcı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…